idanito

مشاوره خيانت

مشاوره خيانت

مواجهه با خيانت همسر يكي از استرس زاترين وقايع زندگي است. پي بردن به خيانت همسر يا حتي فكر كردن به اين نكته كه ممكن است همسري در حال خيانت باشد بسيار هولناك است.

همسر معمولاً با احساسات تلخي مثل احساس طرد شدن، خشم، غم و شك همراه است. كساني كه مورد خيانت قرار مي گيرند، گيج و سردرگم مي شوند. آن ها از سويي به شدت غمگين، ترسيده و عصباني هستند و از سويي نمي دانند كه دقيقاً بايد چه رفتاري داشته باشند. چه واكنشي به همسرشان نشان دهند و براي آينده زندگي مشتركشان چه تصميمي بگيرند.

وقتي آدم ها تصميم به ازدواج مي گيرند، با اين تصور وارد زندگي مي شوند كه قرار است با يك همسر وفادار جاده زندگي را طي كنند. پس تجربه فروپاشي رواني بعد از رو به رو شدن با خيانت اصلاً اتفاق عجيبي نيست. كسي كه مورد خيانت واقع مي شود، بدون شك بايد از يك بازه زماني دشوار عبور كند تا بتواند به زندگي عادي برگردد.

كمك گرفتن از يك متخصص براي عبور از اين مرحله بسيار مفيد است و تحمل دوران پس از خيانت را تسهيل مي كند. اين كمك گرفتن مي تواند به واسطه     مشاوره خيانت     انجام شود.

چرا مشاوره خيانت اهميت دارد

بعضي از زنان و مردان بعد از اينكه مورد خيانت واقع شوند، ممكن است براي تحمل درد شديد و عميق ناشي از اين تجربه دست به رفتارهاي اشتباهي بزنند. مثلاً ممكن است براي تلافي وارد رابطه اي خارج از ازدواج بشوند، به همسرشان يا خودشان آسيبي جدي وارد كنند، افسرده يا مضطرب بشوند، از دوستان و آشنايان غير متخصص مشاوره بگيرند و مشاوره خيانت غير حرفه اي آن‌ها اوضاع را وخيم تر كند.

در اين شرايط كمك گرفتن از يك مشاور متخصص، يعني كسي كه داراي مدرك اين رشته است و در زمينه     مشاوره خيانت      تجربه كافي و حرفه اي دارد، بهترين و عاقلانه ترين كار است.

مشاوره تلفني خيانت در آيدانيتو

آيدانيتو يك فضاي هوشمند مشاوره و آموزش است. مشاورين متخصص و با تجربه آيدانيتو مي توانند در حوزه هاي مختلف از جمله خيانت در زندگي زناشويي به مخاطبان مشاوره بدهند. خدمات      مشاوره خيانت      در آيدانيتو شامل موارد زير است:

نشانه هاي خيانت

گاهي اوقات فردي حس مي كند كه همسرش مشغول خيانت به او است اما از تصور خودش مطمئن نيست. در اين شرايط او مي تواند براي كسب اطلاعات بيشتر در مورد خيانت و علائم آن از يك مشاور كمك بگيرد و بي جهت به همسرش برچسب نزند.

علل خيانت

خيانت به دلايل مختلفي اتفاق مي افتد. عوامل محيطي، نارضايتي جنسي، مشكلات عاطفي / ارتباطي، كاهش صميميت، ملال در زندگي، طلاق عاطفي، اختلال شخصيت همسر خيانت كار و ... مي توانند ريشه خيانت باشند.

اگر زن يا مردي كه به خيانت همسرش پي برده، از علت اصلي اين بي وفايي مطلع شود، مي تواند تصميم عاقلانه تري براي آينده زندگي مشتركش بگيرد.

راهكارهاي پيشگيري از خيانت

خيانت به طور كلي يك انتخاب غير اخلاقي و خارج از كنترل كسي است كه همسرش به او خيانت مي كند. اما به هر حال اگر هر فرد متأهلي بداند كه با چه رفتارها و شيوه هايي مي تواند محيط خانه و خانواده را گرم و صميمي و جذاب نگه دارد، احتمال خيانت را تا حدي كاهش مي دهد.

بعد از خيانت

تجربه دوران بعد از خيانت، چه فرد قصد جدايي از همسرش را داشته باشد، چه او را ببخشد، تجربه دشوار و ناراحت كننده اي است. در اين شرايط تجربيات يك مشاور خانواده و زوج درمان حرفه اي مي تواند گذر از اين مرحله را تسهيل كند.

بخشش خيانت

خيانت الزاماً به معناي طلاق و جدايي نيست. شايد غير قابل باور باشد اما گاهي اوقات كيفيت زندگي مشترك بعضي از همسران بعد از بخشش خيانت و استفاده از خدمات مشاوره اي افزايش پيدا مي كند.

البته در هر شرايطي نمي توان خيانت را بخشيد. پشيماني همسر خيانت كار و اشتياق او به جبران اشتباهات و ترميم رابطه مهم ترين لازمه بخشش خيانت است. همسراني كه از خيانت همسرشان آگاه شده اند، مي توانند با كمك خدمات مشاوره خيانت تشخيص بدهند كه بخشش خيانت ممكن است يا خير.

در اين مقاله به موضوع مشاوره خيانت پرداختيم. در ادامه مطالعه مقاله      مشاوره خيانت      را به شما پيشنهاد مي كنيم.

آيا نشانه هاي خيانت را در زندگي مشتركتان مي بينيد؟ آيا از خيانت همسرتان اطمينان داريد؟ سردرگم هستيد؟ نمي دانيد بايد چه تصميمي براي آينده زندگي زناشويي تان بگيريد؟ براي آگاهي از بهترين روش هاي مواجهه با خيانت در زندگي مشترك، با مشاوران حرفه اي و باتجربه آيدانيتو تماس بگيريد.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن كد در سراسر كشور :     9099071974

 


برچسب: مشاوره خيانت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۶:۴۸ توسط:آيدانيتو موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :