idanito

فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده

فيلم سينمايي مغزهاي كوچك زنگ زده

 

مغزهاي كوچك زنگ زده فيلمي است محصول سال 1396 سينماي ايران به كارگرداني كارگردان با تجربه اما جوان سينما هومن سيدي. نويسندگي فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده نيز از هومن سيدي است. تهيه كننده اين اين كار سعيد سعدي است.

مغزهاي كوچك زنگ زده فيلمي با مضمون اجتماعي و روايتگر تلخي هاي جامعه ي امروز ما است. نويد محمد زاده بازيگر جوان و تاثير گذار اين روزهاي سينما و همچنين فرهاد اصلاني ايفاگر دو شخصيت اصلي اين فيلم هستند. از ديگر بازيگران اين فيلم مي توان به نازنين بياتي، فريد سجادي حسيني، علي علايي و ... اشاره كرد.

 

 

 

درباره فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده

 

درباره مغزهاي كوچك زنگ زده اين گونه نوشته اند كه : ميگن اگه چوپان نباشه گوسفندها تلف ميشن. يا گم ميشن يا گرگ بهشون ميزنه يا از گرسنگي ميميرن. چون مغز ندارن. هركي مغز نداره به چوپان احتياج داره يه چوپان دلسوز.

آدم بدون پدر هيچي نيست.

مضمون فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده

 

 

مردمي كه زندگيشان در اين فيلم به نمايش درآمده است از فقيرترين مردم جامعه هستند. آن هاي براي گذارن زندگي خود به بزهكاري و خريد و فروش مواد مخدر روي آورده اند و يا از كودكي با اين شرايط دست و پنجه نرم كرده اند. به چالش كشدن نگاه تعصبي به غيرت از ديگر مقوله هاي است كه در اين فيلم آن را ميبينم.

 

اكران فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده

 

مغزهاي كوچك زنگ زده  از 4 مهر 97 بر روي پرده نقره اي سينماهاي كشور رفته است و با استقبال بي نظير مخاطبان رو به رو شده است. مي توان گفت كه در روزهاي نخستين اكرانش، اين فيلم توانسته رضايت مخاطبان به خود جلب كند.

 

 

جوايز مغزهاي كوچك زنگ زده

 

فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده در جشنواره فيلم فجر سال 96 در 13 بخش مختلف نامزد دريافت سيمرغ بلورين از طرف هيت داوران بود. اين فيلم در بخش هاي بهترين فيلم از نگاه تماشاگران كه يكي از مهم ترين جوايز جشنواره فيلم فجر است، بهترين فيلم از نگاه هنر و تجربه، بهترين فيلمنامه و بهترين صداگذاري برنده سيمرغ بلورين شد. همه اين ها حاكي از اين است كه شاهد يك اكران پر سر و صدا همچنين يك فيلم شايسته و درخور سينماي ايران خواهيم بود.

 

 

نقد فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده

 

اگر بخواهيم يك نقد كلي از اين فيلم بگوييم بايد گفت كه شايد در ابتداي فيلم توازن خيلي خوبي بين اجزاي فيلم وجود ندارد و ريتم كمي از دست كارگردان در رفته است. مورد دوم اين كه ما شخصيت هاي هايي كه در فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده ميبينيم شايد در گذشته شبيه به آن ها را ديده باشيم. نكته مثبت اين فيلم ديالوگ محور نبودن است. استفاده درست از رنگ ها و ريتم مناسب و ضرب آهنگ آن منهاي شروع فيلم، همگي اين فيلم را يك فيلم خوب و در خور مخاطب كرده است.

 

 

 


برچسب: مغزهاي كوچك زنگ زده,فيلم مغزهاي كوچك زنگ زده،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۰۸:۲۳ توسط:آيدانيتو موضوع:

مشاوره خانواده

 

مشاوره خانواده

مشاوره واژه اي عربي و به معناي مشورت كردن و تشكيل شورا براي تصميم گيري است. براي اينكه كسي بتواند در موقعيت يك مشاور قرار بگيرد بايد در اين حوزه تخصص داشته باشد و از مهارت هاي ويژه اي برخوردار باشد. رشته دانشگاهي مشاوره يكي از زيرمجموعه هاي رشته روانشناسي است. آدم هايي كه در دانشگاه  درس هاي تخصصي و عمومي اين رشته را مي خوانند و با اتمام تحصيلات، مدرك اين رشته را اخذ مي كنند، مي توانند با توجه به گرايش تحصيلي شان در زمينه هاي خانواده، تحصيلي، توانبخشي، شغلي و ... به مراجعانشان خدمات مشاوره اي بدهند. مشاوره خانواده يكي از شاخه هاي تخصصي مشاوره است و همان طور كه از نامش مشخص است، بر خانواده تمركز دارد. افرادي كه به    مشاوره خانواده   مراجعه مي كنند در حقيقت به دنبال حل مشكلاتي هستند كه بر خودشان، اعضاي خانواده و روابط و مناسبات خانوادگي شان اثر گذاشته.

 

وظايف مشاور خانواده

 

يك مشاور خانواده با توجه به مهارت هايي كه در دوران تحصيل، كارورزي و تجربه هاي كاري اش به دست آورده، مي تواند با ارزيابي يك  فرد و خانواده اش در حوزه هاي زوج درماني، خانواده درماني، روانشناسي كودك، مشاوره به سالمندان، مشاوره طلاق، مسائل مربوط به زندگي مشترك، مشكلات جوانان و نوجوانان، اختلالات جنسي زوج ها و ... مشاوره بدهد.

 

خدمات مشاوره خانواده در آيدانيتو

 

آيدانيتو يك فضاي هوشمند مشاوره و آموزش است. مخاطباني كه در زمينه مسائل و مشكلات خانوادگي نياز به مشورت و راهكار دارند، مي توانند با مشاوران آيدانيتو تماس بگيرند. در ادامه به خدمات مشاوره اي آيدانيتو در حوزه مشاوره خانواده مي پردازيم:

 

اعتياد

 

اگر از اعتياد رنج مي بريد يا اعتياد يكي از اعضاي خانواده موجب از هم گسيختگي خانواده تان شده است با ما تماس بگيرد. مشاوران ما مي توانند به شما كمك كنند تا در زمينه روش هاي ترك اعتياد، نشانه ها و علل اعتياد، مراقبت هاي بعد از ترك و آموزش هاي لازم براي اعضاي خانواده اي كه معضل اعتياد به آن آسيب زده است اطلاعات كسب كنيد.

 

مسائل جنسي

 

بدون شك يكي از مهم ترين نيازهاي هر انساني نياز جنسي است و همسران انتظار دارند كه با ازدواج و ورود به زندگي مشترك اين نياز را به شكلي صحيح و سالم برطرف كنند. اما متأسفانه بسياري از زوج ها بعد از ازدواج به رضايت جنسي نمي رسند و گاهي مشكلات جنسي شان به طلاق عاطفي يا طلاق رسمي ختم مي شود. شما مي توانيد با تماس با مشاورين آيدانيتو در مورد روش هاي درمان انواع مشكلات جنسي مثل اختلال نعوظ، ديرا نزالي، زودانزالي، سردمزاجي، ناتواني جنسي و ... اطلاعات كسب كنيد. همچنين آگاهي در مورد سلامت جنسي، بهداشت جنسي، بيماري هاي مقاربتي، روش هاي جلوگيري از بارداري، انحرافات جنسي و ... لازمه يك زندگي مشترك سالم است. مشاوره خانواده    مي توانند آگاهي لازم در اين زمينه ها را در اختيار شما قرار دهند.

 

اختلالات رواني

 

انسان ها فقط از بيماري هاي جسمي رنج نمي كشند و اختلالات رواني هم از آزاردهنده ترين و آسيب زاترين بيماري هاي انساني هستند. در صورتي كه شاهد نشانه هاي اختلالاتي مثل افسردگي، اضطراب، اختلالات خواب، اختلالات خوردن، اختلالات شخصيت و ... در خودتان هستيد، ما مي توانيم براي آگاهي از نشانه ها، علل و روش درمان اين بيماري هاي رواني به شما كمك كنيم.

 

رشد و توسعه فردي

 

همه ما براي اينكه بتوانيم به خودشكوفايي برسيم، حداكثر استفاده را از استعدادها و توانمندي هايمان بكنيم و به اهدافمان برسيم به مهارت هايي نياز داريم. اين مهارت ها شامل مهارت هاي ارتباطي اي مثل هوش هيجاني، فن بيان، مذاكره، آداب معاشرت و ... و مهارت هاي زندگي مثل تصميم گيري، توانايي حل مسئله، ارتباط مؤثر، مديريت استرس، همدلي و ... هستند. ممكن است بعضي از ما به اين نتيجه برسيم كه در يكي يا تعدادي از مهارت هايي كه به رشد و توسعه مي انجامند، ضعف داريم. شما مي توانيد جهت اطلاع از راهكارهايي براي تقويت مهارت هاي زندگي با مشاوران آيدانيتو تماس بگيريد. 

 

ازدواج و زندگي مشترك

 

آدم ها با ازدواج و آغاز زندگي مشترك وارد مرحله اي جديد در زندگي مي شوند. زندگي زناشويي با زندگي دوران مجردي كاملاً متفاوت است و شيريني ها، لذت ها، تلخي ها، آرامش، تعارضات و مشكلات خاص خودش را دارد. تصميم به ازدواج يعني تصميم به ورود به مسيري جديد و همسفر شدن با كسي كه قرار است يار هميشگي ما باشد. امروزه مشاوره قبل از ازدواج در همه كشورهاي توسعه يافته به امري بديهي تبديل شده است. شما مي توانيد جهت اطلاع از معيارهاي ازدواج، شيوه صحيح انتخاب همسر، سؤالات قبل از ازدواج، سن مناسب ازدواج، ويژگي هاي دوران نامزدي و عقد، شيوه هاي همسرداري و .. با ما تماس بگيريد.

 

مشكلات زناشويي

 

اگر در زندگي مشترك با همسرتان تعارضاتي را تجربه مي كنيد و براي حل اين تعارضات به هم فكري نياز داريد،   مشاوره خانواده    ما مي توانند اطلاعات مناسبي را در زمينه مسائل عاطفي، جنسي، ارتباطي، مشكلات خانوادگي و روش هاي حل اين مسائل در اختيار شما قرار بدهند.

 

طلاق

 

طلاق اتفاق ناگوراي است كه هيچ فردي در آغاز زندگي مشترك به آن  فكر نمي كند. همسران به اميد يك همراهي شيرين، آرامش بخش و هميشگي با هم ازدواج مي كنند. اما گاهي اوقات طلاق اجتناب ناپذير مي شود و بعضي مواقع مي توان با رعايت نكاتي، يادگيري مهارت هايي و انجام  فعاليت هايي از طلاق جلوگيري كرد. مشاوره در زمينه طلاق براي زوج هايي كه قصد جدايي دارند، راهگشا است.

 

خيانت

 

شايد در يك زندگي زناشويي هيچ چيز هولناك تر از خيانت نباشد. كسي با خيانت همسرش مواجه مي شود آسيب رواني شديدي مي بيند و گيج و درمانده مي شود. مشاوران آيدانيتو مي توانند آگاهي شما را در زمينه راهكارهاي مقابله با خيانت، نشانه هاي خيانت، علل و عوامل خيانت و شرايط بخشش خيانت آگاه كنند.

 

جوانان و نوجوانان

 

جوانان تأثيرگذارترين قشر جامعه هستند. اگر جواني در خانواده شما از اعتياد رنج مي برد، مبتلا به نوعي از اختلالات رواني است، با رفتارهايش موجب ايجاد تشنج و تنش در خانواده مي شود و روابط مختل و ناسالم مانع رسيدن او به اهدافش شده اند، با ما تماس بگيريد. نوجوانان به علت ورود به دوران بلوغ تغييرات زياد جسمي و رواني را تجربه مي كنند. آن ها بيش از حد حساس مي شوند، در معرض انواع خطرها قرار مي گيرند و ممكن است افت تحصيلي شديد را تجربه كنند. اين وظيفه والدين است كه با آگاهي از ويژگي هاي منحصر به فرد دوران نوجواني و بلوغ، فرزندشان را در اين مرحله حساس زندگي بيشتر درك كنند. ما مي توانيم در جهت كسب اين اطلاعات به شما كمك كنيم.

 

كودك

 

روانشناسان معتقدند كه شخصيت هر انساني در كودكي شكل مي گيرد. به همين دليل درمان هر چه سريع تر اختلالاتي مثل اختلال بيش فعالي و عدم تمركز، اختلال يادگيري، اضطراب، افسردگي، اختلالات خواب، وسواس، اختلالات خوردن در كودكان و... از مشكلات و معضلات در دوران بزرگسالي جلوگيري مي كند. با مشاوره خانواده  كودكان در آيدانيتو آشنا شويد در صورتي كه شاهد مشكلات رواني، رفتاري، تحصيلي و ... در فرزند كوچكتان هستيد يا فرزندي داريد كه از مشكلاتي مثل بيماري هاي خاص يا انواع معلوليت هاي ذهني و جسمي رنج مي برد، با مشاوران آيدانيتو تماس بگيريد.

 

سالمندان

 

شايد سالمندان ارزشمندترين قشر جامعه باشند اما متأسفانه در كشورهاي توسعه نيافته و كشورهاي در حال توسعه توجه كمتري به آن ها مي شود.   مشاوره خانواده    ما در آيدانيتو در زمينه انواع اختلالات سالمندان مثل افسردگي، اضطراب، مشكلات جنسي و...،روش هاي صحيح مراقبت از سالمندان، مسائل اجتماعي اين قشر و بهترين روش هاي تعامل و هم زيستي با سالمندان اطلاعات مفيدي دارند. در ادامه مطالعه مقاله «خانواده و سلامت رواني» را به شما پيشنهاد مي‌كنيم.

  اگر مشكلي فردي يا خانوادگي عملكرد شما را در ابعاد مختلفي مختل كرده و كيفيت زندگي شما را به نحو قابل توجهي كاهش داده است، براي دريافت خدمات مشاوره خانواده ، در تماس با ما تعلل نكنيد. 

 


برچسب: مشاوره خانواده،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۱۸:۰۱ توسط:آيدانيتو موضوع:

خريد خدمت

 

خريد خدمت 

 

سربازي از مراحلي است كه در سن 18 سالگي پسران را به چالش مي كشد، در واقع در قانون جمهوري اسلامي ايران خدمت سربازي براي تمامي پسران از سن 18 سالگي واجب مي شود و براي ادامه تحصيل و... داوطلبان بايد تكليف نظام وظيفه ي خود را مشخص كنند.نظام وظيفه  تكليفي  بر دوش تمامي مشمولان و مردان ايران و حتي ساير كشورها است، ولي برخي از مواقع افراد با توجه به شراط خاص خود مي توانند از كسري، معافيت ها و خريد خدمت  بهره مند شوند. اما چه كساني مجاز به خريد خدمت سربازي هستند؟ در مقاله پيش رو قصد داريم اين مسئله را مورد بررسي قرار دهيم. به مشمولان خدمت توصيه مي كنيم تا انتهاي مقاله خريد خدمت  با ما همراه باشند.

سربازي در ايران

لازم است قبل از عنوان   خريد خدمت   به موضوع سربازي در ايران بپردازيم كه آيا خريد خدمت سربازي براي تمام مشمولان امكان پذير است؟ سربازي كشورهاي مختلف به شيوه ها و قوانين متفاوت برگذار مي شود. در برخي از كشور ها مدت زمان سربازي بيشتر و كمتر از ايران و در برخي اجباري و در برخي ديگر اختياري است. سربازي در ايران دوره اي 21 ماهه است كه براي تمامي مشمولان اجباري مي باشد. به طوري كه عدم انجام خدمت محدوديت هايي براي افراد ايجاد مي كند، برخي از افراد مي توانند با خريد سربازي كارت معافيت دريافت كنند و شامل اين محدوديت هاي گفته شده نشوند. در ادامه ي مقاله خريد خدمت سربازي ، شرايط كلي خريد خدمت را ذكر خواهيم كرد.

شرايط خريد خدمت نظام وظيفه

مهم ترين نكته اي كه در   خريد خدمت   نظام وظيفه مشمولان بررسي مي شود، غيبت در سربازي آنان است. مشمولان بايد داراي 8 سال غيبت در امر سربازي شوند تا بتوانند ساير شرايط را بررسي و خدمت سربازي را خريداري كنند.

شرايط خريد خدمت سربازي براي سربازان فراري

همان طور كه گفته شد، شرط اصلي خريد خدمت سربازي غيبت 8 ساله در اين امر است. مدت زمان غيبت 8 ساله در سال 97 تا پايان 97/11/29 بررسي مي شود. مشمولاني كه غيبت كمتر از 8 سال داشته باشند، نمي توانند از اين طرح استفاده كنند. براي كسب اطلاع بيشتر به مقاله شرايط خريد خدمت مراجعه كنيد، در ادامه مقالهخريد خدمت  ،هزينه خريد سربازي را مشاهده خواهيد كرد. 

 

قيمت خريد سربازي

 

با شرايط خريد خدمت سربازي آشنا شديد. اما توجه كنيد كه قيمت خريد سربازي با توجه به تحصيلات مشمولان متفاوت است و در واقع هر چه عنوان مدرك تحصيلي بالاتر رود، مبلغ پرداختي بيشتر خواهد شد. براي كسب اطلاع از ميزان پرداخت مبلغ به ازاي هر مقطع تحصيلي در سال 97 به مقاله   خريد خدمت     مراجعه كنيد.

 

نحوه خريد خدمت

 

داوطلباني كه از شرايط گفته شده برخوردار هستند با مراجعه به دفاتر خدمات نيروي انتظامي (پليس +10) و خريد دفترچه راهنماي خدمت وظيفه عمومي مدارك مورد نياز را تكميل و مجدداً به پليس +10 مراجعه خواهند كرد. داوطلبان عزيز مي توانند مراحل خريد خدمت را به طور كامل در پست  مشاهده نمايند.

 

خريد خدمت فرزندان ايثارگران

 

در حال حاضر با موضوع قانون خريد خدمت ايثارگران (فرزندان ايثارگر) رو به رو هستيم. مسئله اي كه براي مشمولان خدمت به يك سؤال و ابهام تبديل شده است. آيا خريد خدمت سربازي فرزندان ايثارگر انجام پذير است؟ بايد بگوييم در حال حاضر خريد خدمت سربازي ايثارگران يك طرح قابل اجرا است كه در مراحل تأييد و تصويب است. بنابراين در حال حاضر قابل اجرا نيست. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه مقاله    خريد خدمت    مراجعه كنيد. 

در صورت داشتن هر گونه سؤال پيرامون خريد خدمت 97 و نظام وظيفه با مشاوران آيدانيتو در تماس باشيد. 

 

برچسب: خريد خدمت , خريد خدمت سربازي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۲:۲۲:۰۳ توسط:آيدانيتو موضوع:

كارشناسي بدون كنكور آزاد

كارشناسي بدون كنكور آزاد

 

دانشگاه آزاد در مقطع    كارشناسي بدون كنكور آزاد    دانشجو جذب مي كند. مقطع كارشناسي دانشگاه آزاد شامل كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته است. هم در كارشناسي پيوسته و هم در كارشناسي ناپيوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد رشته هاي بسيار متنوعي از پنج گروه آزمايشي رياضي، تجربي، انساني، هنر و زبان هاي ارائه مي كند و به همين دليل بسياري از متقاضيان ورود به دانشگاه ترجيح مي دهند، بدون تحمل استرس كنكور در پذيرش كارشناسي بدون كنكور آزاد شركت كرده و به دانشگاه راه پيدا كنند. در اين مقاله قصد داريم شرايط و نحوه پذيرش و ثبت نام بدون كنكور كارشناسي آزاد را بررسي كنيم اگر قصد در  كارشناسي بدون كنكور آزاد شركت كنيد اين مقاله را به دقت مطالعه كنيد. 

 

نحوه پذيرش كارشناسي بدون كنكور آزاد

 

پذيرش   كارشناسي بدون كنكور آزاد   براساس سوابق تحصيلي است.

ملاك پذيرش مقطع
معدل ديپلم كارشناسي پيوسته
معدل دوره كارداني كارشناسي ناپيوسته

  معدل در پذيرش بدون كنكور كارشناسي آزاد ضريب تأثير دارد. در ذيل جدول ضريب تأثير معدل كارشناسي پيوسته را مشاهده مي كنيد:

ساير ديپلم ها معارف اسلامي انساني تجربي رياضي     نوع دپيلم گروه آزمايشي
4/31 4/31 4/31 100 100 رياضي
4/31 4/31 4/31 100 100 تجربي
2/41 100 100 80 80 انساني
100 100 100 100 100 هنر
100 100 100 100 100 زبان‌هاي‌خارجي

  در كارشناسي ناپيوسته اگر نوع كارداني و گروه رشته انتخابي همخوان باشند، بيشترين ضريب تأثير معدل و اگر همخوان نباشند كمترين ضريب تأثير معدل در نظر گرفته مي شود .

100 حداكثر ضريب
70 حداقل ضريب

 

شرايط پذيرش كارشناسي آزاد بدون كنكور

شرايط پذيرش  كارشناسي بدون كنكور آزاد براي دوره هاي كارشناسي پيوسته و كارشناسي ناپيوسته مطابق جدول زير است:

خدمت وظيفه توضيحات شرايط پذيرش دوره
 داوطلبان ذكور مي بايست كارت پايان خدمت يا كارت معافيت دائم موقت يا دائم داشته باشند. داوطلبان آقا حتما شرايط مشمولين و معافيت را در دفترچه هاي مربوطه به دقت مطالعه كنند. ديپلمه هاي فني و حرفه اي و كار و دانش و نظري كه مدرك پيش دانشگاهي ندارند مجاز به ثبت نام كارشناسي بدون كنكور دانشگاه آزاد نيستند. داشتن ديپلم كامل نظام قديم متوسطه يا مدرك پيش دانشگاهي يا مدرك كارداني پيوسته يا ناپيوسته كارشناسي پيوسته
---------------------- داشتن مدرك كارداني پيوسته يا ناپيوسته يا كارداني دانشگاه علمي كاربردي كارشناسي ناپيوسته (كارداني به كارشناسي)

 

نحوه ثبت نام بدون كنكور كارشناسي دانشگاه آزاد

مراحل ثبت نام و انتخاب رشته كارشناسي پيوسته و ناپيوسته دانشگاه آزاد هيچ تفاوتي ندارد ولي دفترچه هاي راهنماي ثبت نام اين دوره مجزا است. در اين بخش مراحل ثبت نام كارشناسي بدون كنكور آزاد را باهم مرور مي كنيم:

  1. خريد كارت اعتباري. هزينه كارت اعتباري 40000 تومان است.
  2. ورود به بخش ثبت نام و تكميل فرم تقاضانامه ثبت نام و بارگذاري مدارك درخواستي
  3. انتخاب رشته. هر متقاضي مي تواند تا 20 كد رشته-محل انتخاب كند. رشته هاي انتخابي مي بايست براساس اولويت در فرم انتخاب رشته چيده شوند يعني كدرشته هايي كه قبولي در آنها در اولويت است در گزينه هاي بالاتر قرار گيرند.
  4. دريافت رسيد ثبت نام. رسيد ثبت نام تا زمان ثبت نام در دانشگاه مي بايست به دقت نگهداري شود.

زمان ثبت نام كارشناسي بدون كنكور آزاد

 

كارشناسي بدون كنكور آزاد    را دو بار در سال انجام مي دهد. يك بار در مرداد و شهريور براي ورودي مهر و بار دوم در آذر يا دي ماه براي ورودي بهمن ماه. ثبت نام كارشناسي پيوسته از 20 مرداد 97 آغاز شده است اما ثبت نام كارشناسي ناپيوسته هنوز شروع نشده و احتمالا زمان آن هفته اول شهريور خواهد بود. به داوطلبان كه قصد دارند در دوره كارشناسي بدون كنكور آزاد ثبت نام كنند پيشنهاد مي دهيم به مقاله   كارشناسي بدون كنكور آزاد    هم سر بزنند.

  پيشنهاد مي كنيم ثبت نام و انتخاب رشته كارشناسي آزاد بدون كنكور را به مشاوران با تجربه آيدانيتو بسپاريد، و يا در صورت بروز مشكل و داشتن هرگونه سوال پيرامون انتخاب رشته و ثبت نام با مشاوران آيدانيتو تماس بگيريد.


برچسب: كارشناسي بدون كنكور آزاد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۵۱:۲۶ توسط:آيدانيتو موضوع:

فيلم هزارپا

هزارپا

 

فيلم هزارپا

سوالي كه شايد براي طرفداران و مخاطبان سينماي ايران و جهان همواره پيش ميايد، شايد اين باشد كه پرفروش ترين فيلم ها كدام هستند. در ايران اگر اين سوال براي كسي پيش بيايد بايد گفت كه هزارپا اكثر ترين هاي مربوط به يك فيلم را به خود اختصاص داده و همه ركوردها را در ايران شكسته است.

هزارپا با گذر از مبالغي مثل 25، 30 و 35 ميليارد تومان خود را به عنوان پرفروش ترين فيلم تاريخ سينماي ايران معرفي كرده است. رقم دقيق فروش اين فيلم حيرت انگيز است. البته شايد بشه گفت كه از ابوالحسن داوودي به عنوان يك كارگردان صاحب سبك و خبره چيزي جز ساخت چنين فيلمي نيز دور از ذهن نبوده و نيست.

چندسالي است كه رضا عطاران تضميني براي فروش يك فيلم است. حضور رضا عطاران، جواد عزتي، مهران احمدي، لاله اسكندري و ... در هزارپا خبر ازاين موضوع ميداد كه فيلمي با ژانر كمدي اجتماعي ميزان فروش فيلم ها در گيشه را جابجا مي كند.

اما نكته جالب در مورد فيلم هزارپا نقدهايي است كه از منتقدان منتشر مي شود. در نقدي درباره ي اين فيلم آمده است كه:

فيلم هزارپا تكه تكه شده فيلم هاي پرفروش سال هاي قبل است. يعني شخصيت هاي اين فيلم كامل شده و برداشتي از شخصيت فيلم هاي نهنگ عنبر و اكسيدان است.

 

دانلود فيلم هزارپا

 

با توجه به ميزان فروش اين فيلم در گيشه هاي سينما اين تصور براي همه وجود دارد كه دانلود فيلم هزارپا پس از پخش آن ركورد دار دانلود فيلم نيز باشد. چيزي كه همه مخاطبان منتطر اين اتفاق هستند تا اين فيلم را در منزل تماشا كنند. هم اكنون دانلود فيلم هزارپا و بقيه فيلم هاي سينمايي به صورت قانوني و با پرداخت هزينه جزيي وجود دارد.

لينك دانلود فيلم هزارپا به زودي در سايت هاي معتبر و مرجع سينما و تلويزيون قرار ميگيرد و عموم مردم مي توانند به آن مراجعه كنند.

 

اگراين فيلم را به هردليلي در سينما نديديد دانلود فيلم هزارپا و تماشاي آن به همراه خانواده را به شما توصيه مي كنيم.


برچسب: فيلم هزارپا,دانلود فيلم هزارپا,دانلود مستقيم فيلم هزارپا,دانلود رايگان فيلم هزارپا,بازيگران فيلم هزارپا,فيلم سينمايي هزارپا،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۵:۳۴:۲۰ توسط:آيدانيتو موضوع:

تكميل ظرفيت كنكور

 

تكميل ظرفيت كنكور 

 

تكميل ظرفيت كنكور    فرصت مغتنمي است براي داوطلباني كه در انتخاب رشته كنكور سراسري و آزاد پذيرفته نشده اند. اين دسته از داوطلبان نااميد نباشند چون هم دانشگاه آزاد و هم دانشگاه سراسري زماني را براي تكميل ظرفيت اعلام مي كنند و در زماني كه براي تكميل ظرفيت اعلام مي شود داوطلبان مي توانند براي ثبت نام اقدام كنند. با توجه به اهميت تكميل ظرفيت كنكور مقاله اي را به بررسي اين موضوع اختصاص داده ايم. با همراه باشيد.

 

تكميل ظرفيت كنكور چيست؟

 

پس از اعلام نتايج كنكور در پاييز هر سال دانشگاه هاي آزاد و سراسري، رشته محل هايي كه جاي خالي دارند را اعلام مي كنند و به صورت جداگانه براي پذيرش فراخوان مي دهند. داوطلباني كه در انتخاب رشته پذيرفته نشده اند يا از رشته و محل قبولي راضي نيستند مي توانند در    تكميل ظرفيت كنكور    شركت كنند. دقت كنيد كه تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد و سراسري مجزا است و براي هر كدام مي بايست جدا اقدام كنيد. فقط داوطلباني مي توانند در تكميل ظرفيت دانشگاه هاي آزاد و سراسري شركت كنند كه در كنكور سراسري شركت كرده باشند. در ادامه مقاله   تكميل ظرفيت كنكور    ،درباره زمان تكميل ظرفيت و نحوه ثبت نام تكميل ظرفيت كنكور و نيز چند نكته بسيار مهم توضيح مي دهيم.

 

تكميل ظرفيت كنكور سراسري

 

تكميل ظرفيت كنكور سراسري يك بار براي دانشگاه هاي پيام نور و غيرانتفاعي در آبان ماه انجام مي شود و يك بار براي دوره هاي روزانه و شبانه و مجازي و پرديس خودگردان در آذر ماه. تكميل ظرفيت به صورت اينترنتي در سايت سنجش انجام مي شود. همه داوطلباني كه در كنكور سراسري 97 شركت كرده باشند مي توانند در تكميل ظرفيت هم شركت كنند ولي اگر در تكميل ظرفيت پذيرفته شوند، قبولي قبلي شان لغو مي شود، به خصوص داوطلباني كه در دوره روزانه پذيرفته شده اند، قبل از اقدام به تكميل ظرفيت، به اين نكته دقت كنند. نحوه ثبت نام تكميل ظرفيت كنكور سراسري به اين صورت است كه پس از منتشر شدن دفترچه انتخاب رشته تكميل ظرفيت، داوطلبان كدرشته هاي محل هاي موردنظر خود را از دفترچه انتخاب كرده و آنها را اولويت بندي مي كنند و در سايت سنجش ثبت مي كنند. مي توانيد حداكثر 50 كدرشته را انتخاب كنيد. حتما در پايان كد رهگيري را دريافت كنيد و آن را در جاي مطمئني يادداشت كرده و نگهداري كنيد.

 

تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد

 

تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد اواخر مهر يا اوايل آبان ماه انجام مي شود. در تكميل ظرفيت آزاد شما مي توانيد از دفترچه تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد 20 كدرشته محل را انتخاب كنيد. شما مي توانيد كد رشته هاي زير مجموعه گروه آزمايشي كه در كنكور آن شركت كرده ايد را در تكميل ظرفيت انتخاب كنيد؛ يعني اگر در كنكور انساني شركت كرده ايد در تكميل ظرفيت كنكور هم مجاز هستيد رشته هاي گروه آزمايشي انساني را انتخاب كنيد. اگر شما در كنكور شركت كرده و در دانشگاه آزاد انتخاب رشته كرده ايد و در شهريور ماه نام شما به عنوان قبول شده اعلام شده است، مي توانيد بازهم در تكميل ظرفيت شركت كنيد ولي مانند تكميل ظرفيت كنكور سراسري اگر در رشته اي پذيرفته شويد، قبولي شهريور ماه دانشگاه آزاد شما لغو خواهد شد. تكميل ظرفيت دانشگاه آزاد اينترنتي است و از طريق سايت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد انجام مي شود. در نهايت پس از بررسي نكات مرتبط با تكميل ظرفيت كنكور  ، پيشنهاد مي كنيم سري هم به مقاله ليست دانشگاه هاي كارداني به كارشناسي بدون كنكور علمي كاربردي حسابداري بزنيد. 

اگر سوالي در زمينه تكميل ظرفيت كنكور 97 داريد با مشاوران حرفه اي آيدانيتو تماس بگيريد.


برچسب: تكميل ظرفيت كنكور،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۲۳:۴۸ توسط:آيدانيتو موضوع:

بيوگرافي قربان نجفي

بيوگرافي قربان نجفي

قربان نجفي بازيگر سينما، تلويزيون و تياتر كشورمان متولد سال 47 و اهل شيراز است. او دانش آموخته دانشكده سينما و تياتر دانشگاه هنر است.

قربان نجفي از سال 73 به صورت حرفه اي وارد عرصه هنر شد وكار خود را از راديو شروع كرد. جايي كه خيلي از هنرمندان ما از آنجا مي آيد. 

وقتي نگاهي به كارنامه كاري قربان نجفي مي كنيم ميبينم كه از سال 74 در بسياري از كارها حضور داشته و با كارگردانان بزرگي كار كرده است اما شايد خيلي تيتر روزنامه ها و مجلات نبوده است.

اين بازيگر كم حاشيه سينما و تلويزيون، در عرصه خوانندگي نيز قدم برداشته و از او دو قطعه موسيقي منتشر شده است.

قربان نجفي در سريال هاي تلويزيوني ستايش به كارگرداني سعيد سلطاني، نفس به كارگرداني جليل سامان، ديوار شيشه اي و بيابان عشق نقش پررنگي داشته است.

 

در سينما نيز مي توان به فيلم هايي چون آن مرد آمد، طهران تهران، پذيرايي ساده، تنگه ابوقريب و ...  اشاره كرد كه او در آن ها به ايفاي نقش پرداخته است.


برچسب: قربان نجفي,بيوگرافي قربان نجفي,قربان نجفي بازيگر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۳۲:۴۵ توسط:آيدانيتو موضوع:

بيوگرافي پانته آ پناهي ها

 

بيوگرافي پانته آ پناهي ها

پانته آ پناهي ها بازيگر خوب سينما و تياتر كشورمون متولد تهران در سال 1356 مي باشد.

 او همواره جزو بازيگراني بوده است كه بسيار گزيده كار بوده و انتخابات خوبي براي نقش آفريني كرده است. پانته آ پناهي ها دانش آموخته رشته كارگرداني دانشگاه سوره است. او علاوه بر بازيگري تجربه منشي گري صحنه نيز دارد.

بازي پانته آ پناهي ها در سريال شهرزاد حسن فتحي هرچند كوتاه، اما بسيار درخشان بود و همواره در ياد طرفداران اين سريال خواهد ماند.

اگر بخواهيم به كارنامه كاري پانته آ پناهي ها در سينما اشاره كنيم مي توان به فيلم هايي چون جشن دلتنگي، درخونگاه ، لاك قرمز، من ديگو مارادونا هستم، خانوم و ... اشاره كرد كه براي فيلم خانوم برنده ديپلم افتخار بهترين بازيگر زن در سي امين جشنواره فيلم فجر شد. همچنين او بازي هاي درخشاني در تياتر هاي كاليگولا و نمايش هاي عاشقانه از خاورميانه از خود به جاي گذاشته است.

 

همچنين پانته آ پناهي ها در آلبوم در شعله با تو رقصان همكاري نيز داشته است.


برچسب: پانته آ پناهي ها,بيوگرافي پانته آ پناهي ها,عكس پانته آ پناهي ها،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۱۴:۴۳ توسط:آيدانيتو موضوع:

ونديك

ونديك    ونديك    شيك و زيبا مناسب براي مرتب سازي داخل منزل ، آشپزخانه ، حمام ، كارگاه‌ها ، دفاتر اداري ، مغازه‌ها ونگهداري و بايگاني CD‌ها و وسايل مختلف داراي ساختاري محكم همراه با چرخهاي قابل نصب براي جابجايي راحت.

اندازه  فايل كشويي  ارتفاع  فوق بدون احتساب چرخ ميباشد.پس از مونتاژ چرخ‌ها 50 ميليمتربه ارتفاع اضافه ميگردد

توضيحات بيشتر :

 فايل كشويي  ساخته شده از بهترين مواد اوليه پلاستيك
داراي پنج كشو
در ابعاد : ارتفاع 103 ميليمتر ، عرض 330 ميليمتر ، طول 430 ميليمتر و ارتفاع چرخ‌ها 50ميليمتر
فايل پلاستيكي قابل شستشو و مقاوم
محكم و استوار 
حركت روان كشوها در هنگام باز و بسته شدن
رنگ بدنه قهوه اي و رنگ كشو كرم

لطفا جهت سفارش    ونديك    اين محصول تماس بگيريد.

 

فايل كشويي  ونديك

 

فروش   فايل كشويي طبقاتي   در كالاپلاست ، محصولي جديد و منحصر به فرد با طراحي خاص

راه حلي مدرن ، شيك و بي نظير جهت نگهداري اشيا در منزل و محل كار شما

داراي مكانيزم اتصال به هم از طرفين 

قابليت دسترسي به داخل از دو طرف

ساختار محكم و با دوام

در رنگبندي بسيار متنوع

دفتر كار هر شخص خانه دوم اوست، با مدرن كردن محيط كار خود با    فايل كشويي طبقاتي    ، فضايي مناسب براي كار و نگهداري لوازم اداري خود فراهم كنيد.

همچنين    ونديك   فضاي تميز و مدرني را براي نگهداري حوله‌ها و شوينده‌هاي شما در حمام در اختيارتان قرار مي‌دهد.

حتي مي‌توانيد مولتي باكس را در سالن پذيرايي بجاي يك دكور  شيك و امروزي استفاده كنيد و يا مي‌توانيد به عنوان جا كفشي در منازل خود مورد استفاده قرار دهيد.

 

قفسه‌هاي كشويي شيك و زيبا مناسب براي مرتب سازي داخل منزل ، آشپزخانه ، حمام ، كارگاه‌ها ، دفاتر اداري ، مغازه‌ها ونگهداري و بايگاني CD‌ها و وسايل مختلف داراي ساختاري محكم همراه با چرخهاي قابل نصب براي جابجايي راحت.

اندازه ارتفاع  فوق بدون احتساب چرخ ميباشد.پس از مونتاژ چرخ‌ها 50 ميليمتربه ارتفاع اضافه ميگردد

توضيحات بيشتر :

ساخته شده از بهترين مواد اوليه پلاستيك
داراي دو كشو
در ابعاد : ارتفاع 590 ميليمتر ، عرض 400 ميليمتر ، طول 500 ميليمتر و ارتفاع چرخ‌ها 50ميليمتر
قابل شستشو و مقاوم
محكم و استوار 
حركت روان كشوها در هنگام باز و بسته شدن
رنگ بدنه سرمه اي و رنگ كشو طوسي

لطفا جهت سفارش    ونديك    اين محصول تماس بگيريد.

 

برچسب: ونديك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۴۹:۳۸ توسط:آيدانيتو موضوع:

بيوگرافي آرش آصفي

بيوگرافي آرش آصفي

شايد شنيدن اين نام براي خيلي ها به نام آشنايي بازيگران ديگر نباشد. آرش آصفي بازيگر جوان سينما و تلويزيون ايران كه به رغم بازي هاي معدود، اما بازي او در فيلم ها و سريال هاي خوب اين كم كاري را تا حدي جبران ميكند.

احتمالا براي همه ما جاي سوال باشد كه علت كمك كاري آرش آصفي بازيگر خوب و جوان سينما و تلويزيون چيست. وقتي از او در اين باره سوال پرسيده شده است آرش آصفي در پاسخ گفته است كه خيلي برايم شهرت جذابيت ندارد.

آرش آصفي همچنين در اين باره بيان كرده است كه : براي بودن در سينما بايد ارتباطاتي داشته باشي و در گروه ها و سيستم هايي باشي كه من به دليل زندگي در خارج از تهران از اين حواشي به دورم و علت اصلي اين كم كاري همين است.

گفتني است كه آرش آصفي در فيلم هاي سينمايي رستاخير و مواجهه و سريال ديدني مدينه نقش آفريني كرده است.

 

 


برچسب: آرش آصفي,بيوگرافي آرش آصفي,عكس هاي آرش آصفي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۴۰:۳۳ توسط:آيدانيتو موضوع: