idanito

مشاوره تلفني در آيدانيتو

مشاوره تلفني

همه ما در هر موقعيتي كه باشيم، با هر سن و سال و جنسيتي، از هر طبقه اجتماعي اي و با هر پيشينه اي، گاهي در زندگي با بحران مواجه مي شويم، سوال هاي بي جوابي داريم و نيازمند كمك هستيم.

شايد بخواهيم براي ورود به دانشگاه، يك رشته تحصيلي انتخاب كنيم. ممكن است قصد ازدواج يا طلاق داشته باشيم. شايد تصميم گرفته باشيم كه صاحب فرزند بشويم و به اطلاعاتي در مورد شيوه هاي فرزند پروري نياز داشته باشيم و...

براي همه اين تصميم هاي بزرگ نيازمند راهنمايي و مشورت هستيم و امروزه يكي از روش هاي برخورداري از خدمات مشاوره اي، استفاده از خدمات      مشاوره تلفني      است.

شايد با شنيدان كلمه مشاوره تلفني اولين سوالي كه براي بسياري از ما پيش مي آيد اين باشد كه آيا مشاوره تلفني نوع مناسب و مفيدي از مشاوره است؟ آيا با مشاوره تلفني مي توان به نتيجه رسيد؟در اين مقاله به اين موضوع مي پردازيم و به ويژگي هاي مشاوره تلفني و فوايد آن اشاره مي كنيم.

چرا مشاوره تلفني؟

ما انسان ها تا ابد نيازمند آموزش و راهنمايي هستيم. با توجه به مشغوليت ها و مسئوليت هاي بسيار زياد زندگي هاي امروز، استقبال از مشاوره هاي غير حضوري از هميشه بيشتر شده است.

شايد بعضي از ما فكر كنيم كه اين نوع از مشاوره بي فايده است اما اين ايده صحيح نيست و در بسياري از مواقع مشاوره تلفني مي تواند حتي از مشاوره حضوري سودمندتر باشد. ممكن است در بعضي شرايط اضطراري نتوانيم از خدمات مشاوره حضوري استفاده كنيم و در لحظه به راهكار يك فرد متخصص و با تجربه نياز داشته باشيم.

به عنوان مثال فرض كنيد كه پدر يا مادري در كيف مدرسه فرزندشان سيگار پيدا كنند و به هيچ عنوان انتظار چنين چيزي را نداشته باشند. در اين شرايط معمولاً والد شديداً مضطرب مي شود و شايد حس كند بايد حتماً با كسي صحبت كند و از او مشورت بگيرد.

در چنين شرايطي تماس با يك دوست مفيدتر است يا تماس با يك مشاور؟ چه كسي مي تواند راهكارهاي مناسبي به اين پدر يا مادر ارائه بدهد و او را آرام كند؟ همچنين در شرايطي كه افراد نيازمند مشاوره تحصيلي هستند، لازم نيست حتماً از مشاوره حضوري استفاده كنند. مي توان به راحتي و از طريق     مشاوره تلفني       در مورد رشته هاي تحصيلي گوناگون يا رتيه مورد نياز براي تحصيل در يك رشته تحصيلي خاص اطلاعات به دست آورد.

مشاوره تلفني خانواده

همان طور كه مي دانيم خانواده مهم ترين نهاد يك جامعه است و سلامت آن تضمين كننده سلامت اعضاي جامعه است. خانواده درماني اين روزها از هميشه بيشتر اهميت پيدا كرده است. هر كدام از ما ممكن است در محيط خانواده با مشكلاتي مواجه شويم. معضلاتي مثل مشكلات جنسي و زناشويي ، طلاق، اعتياد يكي از اعضاي خانواده، اختلالات رواني اعضاي خانواده، مشكلات كودكان و نوجوانان، بحران هاي افراد سالمند خانواده و....

مشاوره تلفني خانواده كمك مي كند تا مشكلات كوچك بزرگ نشوند و خانواده به علت عدم آگاهي از راهكارهاي حل چالش ها از هم نپاشد.

مشاوره تلفني در آيدانيتو

آيدانيتو يك فضاي هوشمند آموزش و مشاوره تلفني است. مشاوران متخصص ما در اين فضا در حوزه هاي مختلف به مخاطبان خدمات مشاوره اي ارائه مي دهند.

شما مي توانيد با تماس با مشاوران باتجربه ما در زمينه هايي مثل مشاوره تحصيلي،       مشاوره تلفني       ، مشاوره ازدواج، مشاوره جنسي، مشاوره كودك و نوجوان، مشاوره اعتياد، مشاوره طلاق، مشاوره خيانت، مشاوره افسردگي ، مشاوره مهاجرت و.... اطلاعات كسب كنيد.

مشاوران آيدانيتو متخصص هستند و در حوزه هايي كه نام برديم تجربه كافي دارند. مشاوره تلفني در آيدانيتو به شكلي علمي اتفاق مي افتد و مخاطبان وقتي به تماسشان پايان مي دهند آگاه تر و راضي تر از گذشته اند.

در اين مقاله به مزاياي مشاوره تلفني پرداختيم. در ادامه مطالعه مقاله «     مشاوره تلفني      » را به شما پيشنهاد مي دهيم.

 


برچسب: مشاوره تلفني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۴:۱۵ توسط:آيدانيتو موضوع:

مشاوره كنكور ارشد

مشاوره كنكور ارشد

براي ورود به مقطع ارشد، نياز به شركت در كنكور ارشد است، و براي شركت در آزمون ارشد بايد اطلاعات كافي پيرامون نحوه ثبت نام و شركت و همچنين آمادگي براي كنكور را داشته باشيم. متأسفانه برخي از داوطلبان اطلاعات جامعي درباره زمان ثبت نام، نحوه مطالعه، منابع و... ندارند و با شكست مواجه مي شوند. بهترين راه براي كسب اطلاعات جامع و رسيدن به هدف گرفتن     مشاوره كنكور ارشد       است. با گرفتن مشاوره براي كنكور ارشد شما مي توانيد با خيال راحت براي كنكور آماده شويد و اطمينان داشته باشيد هيچ چيزي را فراموش نكرده ايد و تمام مراحل را طي كرده ايد. اما يك مشاوره كنكور كارشناسي ارشد حرفه اي، داراي چه ويژگي هايي است؟ آيدانيتو سايت مشاوره كنكور ارشد، شما را با ويژگي هاي مشاوره كنكور ارشد آشنا مي كند.

نقش مشاوره كنكور كارشناسي ارشد در قبولي

بهترين    مشاوره كنكور ارشد       ، مشاوره اي است كه به صورت فردي و با خود شما انجام شود، مشاوره كنكور ارشد گروهي و دادن يك برنامه مطالعه به چندين فرد، كار حرفه اي نيست. زيرا هر فرد داراي ويژگي ها و توانمندي هاي مختلف، زمان مطالعه متفاوت و هدفي متفاوت است. در مشاوره كنكور ارشد حرفه اي تلاش مي شود، تا هدف فرد به طور كامل مشخص شود. با مشخص شدن هدف انگيزه داوطلب براي رسيدن به موفقيت بيشتر مي شود، همان طور كه مي دانيد انگيزه و هدف و تلاش عوامل تأثير گذار بر قبولي هستند.

در مشاوره براي كنكور ارشد، مشاور داوطلب را با تمام شرايط آزمون ارشد آشنا مي كند و شرايط خاص تحصيل در مقطع ارشد را براي وي توضيح مي دهد.

مشاوره كنكور ارشد، تنها شامل آشنايي با آزمون ارشد نيست، بلكه با     مشاوره كنكور ارشد       ، داوطلب آمادگي لازم براي شركت در كنكور را كسب مي كند. در مشاوره تحصيلي ارشد منابع عالي در اختيار داوطلب قرار مي گيرد و وي با طرز صحيح مطالعه آشنا مي شود. همچنين به داوطلب اطلاعات جامعي درباره درصد و رتبه لازم براي قبولي در رشته محل هدف ارائه مي شود.

ارائه برنامه بلند مدت و كوتاه مدت مطالعه براي رسيدن به هدف و موفقيت و كنكور ارشد يكي از وظايف مشاوره كنكور ارشد است.

آمادگي براي كنكور ارشد

يكي از اقداماتي كه از مشاوره كنكور ارشد صورت مي گيرد. آماده سازي فرد براي كنكور ارشد است. وقتي مي خواهيد براي كنكور ارشد آماده شويد بايد از منابع مناسبي استفاده كنيد. همچنين بايد ضرايب هر درس را بدانيد تا زمان مطالعه براي هر درس را متناسب با ضريب آن درس در نظر بگيريد. زمان مطالعه بايد مناسب با فعاليت هاي روزانه شما باشد. شاغل بودن يا نبودن شما تأثير شگرفي بر زمان مطالعه شما دارد. يك مشاوره كنكور ارشد با در نظر گرفتن تمام شرايط سعي مي كند شما را براي كنكور ارشد آماده كند و بهترين برنامه مطالعاتي را در اختيار شما بگذارد. آيدانيتو سايت مشاوره كنكور ارشد در نظر دارد تا شما را براي كنكور ارشد آماده كند.
مي توانيد مقاله    مشاوره كنكور ارشد       را نيز مطالعه كنيد.

همان طور كه گفتيم مشاوره كنكور ارشد بايد براي هر فرد جداگانه صورت گيرد. در صورتي كه نياز به مشاوره براي كنكور ارشد داريد مي توانيد با مشاوران آيدانيتو تماس بگيريد و مشاوره كنكور ارشد خود را دريافت كنيد.

شماره تماس فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن كد در سراسر كشور : 9099071974 

 


برچسب: مشاوره كنكور ارشد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۰:۳۶ توسط:آيدانيتو موضوع:

مشاوره جنسي

مشاوره جنسي

نياز جنسي يكي از اصلي ترين و قوي ترين نيازهاي انساني است كه اگر به شيوه اي صحيح و سالم برطرف شود، موجب آرامش انسان مي شود. در يك جامعه سالم و پويا، ساده ترين نيازهاي انسان ها ارضا مي شوند تا بتوانند بر استعدادها و مهارت هايشان تمركز كنند و به خودشكوفايي برسند. اما متأسفانه هميشه همه چيز آن طور كه بايد پيش نمي رود. بسياري از افراد ازدواج مي كنند و انتظار دارند كه بتوانند در نزديكي با كسي كه دوستش دارند و رابطه جنسي با او به آرامش برسند، اما مشكلات جنسي، بيماري هاي مقاربتي، انواع انحرافات و ... مانع صميميت جنسي مي شوند و همسران را از همديگر دور مي كنند. در چنين شرايطي   مشاوره جنسي   با يك فرد متخصص و با تجربه در زمينه مسائل جنسي مي تواند راهگشا باشد.

چرا مشاوره جنسي اهميت دارد

آگاهي در مورد موضوعات جنسي مهم است. حتي كودكان و نوجوانان هم نيازمند آموزش جنسي متناسب با سن شان هستند تا مورد سوء استفاده جنسي قرار نگيرند. بسياري از همسران بدون هيچ آگاهي در مورد مسائل جنسي وارد زندگي مشترك مي شوند و به مشكل بر مي خورند. مشكلاتي كه گاهي آنقدر جدي و عميق هستند كه به طلاق عاطفي و حتي طلاق رسمي ختم مي شوند. گاهي اوقات در اوايل زندگي مشترك همسران متوجه مي شوند كه يك اختلال جنسي مثل زودانزالي، ديرانزالي، اختلال نعوظ، سردمزاجي و ... زندگي جنسي‌شان را مختل كرده است. در چنين شرايطي يك مشاور خانواده با ارائه خدماتي در زمينه    مشاوره جنسي    به همسران كمك مي كند تا در مسير صحيحي براي درمان اختلالات و حل كردن مشكلاتشان قرار بگيرند. در صورتي كه به مسائل جنسي بي اهميتي شود، زندگي مشترك تحت خطر قرار مي گيرد. رابطه جنسي سالم و لذت بخش يكي از ملزومات يك ازدواج موفق است.

مشاوره جنسي در آيدانيتو

آيدانيتو يك فضاي هوشمند مشاوره و آموزش است. مشاوران مجرب، متخصص و باتجربه مي توانند در زمينه هاي زير به مخاطبان مشاوره جنسي بدهند:

  • آموزش جنسي: آموزش جنسي به كودكان و نوجوانان باعث مي شود كه بدن و نقاط حساس را بشناسند و ياد بگيرند كه در برابر سوء استفاده هاي جنسي از خودشان دفاع كنند. همچنين    مشاوره جنسي    به كساني كه در شرف ازدواج هستند، آن ها را براي ورود به زندگي مشترك آماده مي كند.
  • مشكلات جنسي: مشكلاتي مثل اختلال نعوظ، دير انزالي، زودانزالي، ناتواني جنسي، سردمزاجي و ... خطرناك هستند و در صورت عدم درمان مي توانند كيفيت يك زندگي زناشويي را شديداً كاهش دهند.

امروزه مشاوره جنسي اهميت و نقش تأثيرگذار خود را ثابت كرده است. اين نوع از خدمت مشاوره اي مي تواند يك زندگي مشترك را از نابودي نجات دهد و شور و نشاط از دست رفته يك رابطه زناشويي را به آن بازگرداند. در ادامه مطالعه مقاله «   مشاوره جنسي   » را به شما پيشنهاد مي كنيم. اگر هر نوع موضوع جنسي اي فكر شما را به خود مشغول كرده است، در تماس با مشاوران آيدانيتو تعلل نكنيد.

شماره تلفن فقط با تلفن ثابت بدون گرفتن كد در سراسر كشور :   9099071974


برچسب: مشاوره جنسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۹:۲۹ توسط:آيدانيتو موضوع:

پالت پلاستيكي

پالت پلاستيكي

پالت پلاستيكي يكي از محصولات موجود در كالاپلاست است كه قصد معرفي آن را داريم.

اين محصول در كشتارگاه ها ، زمين هاي كشاورزي ، سردخانه ها و .. كاربرد اساسي دارد. اگر به دنبال سبد هاي دور باز براي انبار و حمل و نقل محصولات خود هستيد بهتر است همراه ما باشيد و با    پالت پلاستيكي      آشنا شويد.

ويژگي هاي پالت پلاستيكي

در ادامه ويژگي هاي     پالت پلاستيكي       را به طور كامل مشاهده خواهيد كرد.قابليت بارگيري و نگهداري محصولات به صورت ايمن، بهداشتي، سريع و آسان را دارد.
قابليت استفاده از ليفتراك، ريچ تراك و هندجك را دارد.
گوشه هاي منحني جهت جلوگيري از لغزش در چيدمان ستوني است.
پالت پلاستيكي سازگار با محيط زيست در مقايسه با باكس پالتهاي چوبي مي باشد.
عمر بالاتر در مقايسه با باكس پالت هاي فلزي از ديگر ويژگي هاي اين محصول است.
يكي از ويژگي هاي مهم    پالت پلاستيكي      ، وزن بسيار كم در مقايسه با باكس پالت هاي فلزي است.
داراي قابليت شستشو و ضد عفوني است.
مقاوم در برابر رطوبت، آلاينده هاي محيطي ،مواد شيميايي خورنده است.
قابل عرضه در سه رنگ ( آبي ، زرد ، طوسي ) مي باشد.
سازگار با شرايط جوي مختلف و دماي 40- تا 60+ درجه سانتيگراد است.
اين محصول داراي پايدار كننده هاي uv است بنابراين دچار رنگ پريدگي نمي شود.
داراي 9 پايه امكان اضافه كردن پايه براي حمل و كنترل بهتر زمان حمل و نقل محصولات است.
جنس چرخ هاي اين محصول پلي يورتان است كه مقاومت بالايي در برابر وزن هاي بالا دارد.
شما عزيزان مي توانيد در قسمت جزئيات از مشخصات فني پالت پلاستيكي مطلع شويد.براي خريد پالت پلاستيكي آن را به سبد خريد خود اضافه كنيد.

پيشنهاد مي كنيم باكس    پالت پلاستيكي      چرخدار بزرگ را نيز به منظور جا به جايي و ذخيره سازي بار استفاده كنيد.

 


برچسب: پالت پلاستيكي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۰۸:۴۴ توسط:آيدانيتو موضوع:

گلدان فلزي

گلدان فلزي

استفاده از گل و      گلدان فلزي     در تزئينات خانه ، كافه ، بيمارستان و ... در هواي آلوده اين اين روزها بهترين ايده و تزئين است كه خوشبختانه در سال هاي اخير تعداد علاقمندان به گل و گلدان افزايش پيدا كرده است.اگر قصد داريد شما هم از اين تزئين زيبا كه سلامت اطرافيانتان را فراهم مي كند استفاده كنيد ، بهتر است با گلدان هايي كه زيبايي بيشتري را ايجاد مي كند آشنا شويد.ما در كالاپلاست با عرضه محصولات متنوع از جمله گلدان هايي با جنس هاي مختلف و مدل هاي متفاوت شما را در انتخاب برترين       گلدان فلزي      كه زيبايي را به محيط منزل و يا محيط هاي كاري حتي در فضاهاي باز ايجاد مي كند ، راهنمايي مي كنيم.اگر قصد داريد دكوري قديمي و ديزاين نوستالژي داشته باشيد بي شك گلدان هاي فلزي بهترين انتخاب براي شما خواهد بود. امروزه گلدان فلزي در رنگ هاي زيباي توليد مي شوند كه بسيار چشم نواز مي باشند، گلدان فلزي كيد 9 از جمله گلدان هاي فلزي است كه قصد معرفي آن را خدمت شما عزيزان داريم، همراه ما باشيد.

ويژگي هاي گلدان فلزي

يكي از ويژگي هاي گلدان فلزي كيد 9 كه باعث افرايش زيبايي و استفاده هاي بيشتر از آن در تزئينات مي شود ، رنگ بندي محصول است، شما مي توانيد در رنگ هاي متعدد و دلخواه محصول را سفارش بدهيد.
از ديگر ويژگي هايي كه در گلدان هاي ولزي و گلدان فلزي كيد 9 وجود دارد ، قيمت محصول است ، اگر قصد خريد محصولان ارزان را داريد اين گزينه براي شما مناسب است.
مقاومت محصولات فلزي از جمله گلدان فلزي كيد 9 بالا و مي توانيد در سال هاي طولاني از آن استفاده كنيد و از اين جهت انتخابي مقرون به صرفه مي باشد.
گلدان فلزي كيد 9 از دسته گلدان هاي فلزي سبك است كه مي توانيد با خيالي آسوده از آن استفاده كنيد.
در صورتي كه ويژگي هاي      گلدان فلزي      را تاييد كرده و اين محصول را پسنديده ايد براي خريد اين محصول را در رنگ ها و تعداد دلخواه در سبد خريد خود اضافه كنيد.

مشخصات گلدان فلزي

مشخصات و ابعاد گلدان فلزي كيد 9 را در ادامه مشاهده كنيد.

ارتفاع: 9 سانيمتر

قطر 8 : سانتيمتر

پيشنهاد مي كنيم در كنار گلدان فلزي كيد 9 از       گلدان فلزي      لاين 40 نيز استفاده كنيد.


برچسب: گلدان فلزي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۵:۱۱ توسط:آيدانيتو موضوع:

نتايج اوليه دكتري

نتايج اوليه دكتري

آزمون دكتري سراسري و آزاد 98 در روز جمعه 3 اسفندماه برگزار مي شود. بعد از برگزاري آزمون يك بازه ي زماني حدوداً يك ماهه، نتايج اوليه منتشر مي شود و بر اساس آن شركت كندگان براي انتخاب رشته و پذيرش در دانشگاه آماده مي شوند. تا انتشار تاريخ اوليه نصف راه را داوطلبان طي كرده اند و بقيه راه اهميت بيشتري دارد. از اين رو براي آنكه از جزئيات دقيق آن مطلع شويد در ادمه به بررسي زمان اعلام     نتايج اوليه دكتري       سراسري و آزاد 98، نحوه مشاهده نتايج اوليه دكتري سراسري و آزاد 98، انتخاب رشته دكتري سراسري و آزاد 98 و اعلام نتايج نهايي دكتري سراسري و آزاد 98 مي پردازيم.

زمان اعلام نتايج اوليه دكتري سراسري و آزاد

با توجه به ادغام آزمون دكتري سراسري و آزاد 98، اعلام     نتايج اوليه دكتري        براي هر يك از متقاضيان اين دو دانشگاه از طريق سايت سازمان سنجش انجام مي شود و در زمان اعلام نتايج اوليه دكتري سراسري و آزاد 98، هفته آخر فروردين است. در واقع از 3 اسفندماه كه آزمون برگزار مي شود تا زمان اعلام نتايج اوليه، حدوداً يك ماه زمان لازم است تا نتايج آزمون منتشر شود. در اعلام نتايج اوليه تكليف داوطلبان براي مجاز شدن يا نشدن به منظور انتخاب رشته مشخص مي شود و با توجه به آن مي توانند رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب كنن يا اينكه براي رسيدن به هدف خود دوباره كنكور بدهند.

نحوه مشاهده نتايج اوليه دكتري سراسري و آزاد

نحوه مشاهده نتايج اوليه دكتري به صورت اينترنتي و از طريق سايت رسمي سازمان سنجش است. با ورود به سايت سنجش از دو راه امكان مشاهده     نتايج اوليه دكتري        وجود دارد: 1- جستجو بر طبق اطلاعات فردي 2- جستجو بر طبق شماره شناسنامه و شماره پرونده مسير اول نام و نام خانوادگي داوطلب، شماره شناسنامه، سال توليد و نيز يك كد امنيتي را در بر مي گيرد. مسير دوم شماره شناسنامه و پرونده را كه بر روي كارت ورود به جلسه درج شده است را شامل مي شود. با وارد كردن اطلاعات، داوطلب قادر است كارنامه آزمون خود را كه تمامي اطلاعات تحصيلي و فردي زمان ثبت نام را شامل مي شود و نيز نمرات اكتسابي و درصدهاي هر يك از دروس آزمون خود را مشاهده نمايد. ضمناً مجاز شدن يا مجاز نشدن در هر يك از دوره هاي روزانه و بورس، شبانه، پيام نور، غير انتفاعي، پرديس خودگردان و نيز آزاد را به داوطلب نشان مي دهد.

انتخاب رشته دكتري سراسري و آزاد

انتخاب رشته دكتري سراسري و آزاد 98 با هم متفاوت است و بعد از اعلام نتايج مسير اين دو از هم جدا و متمايز مي شود. در انتخاب رشته دكتري تنها شرط شركت فرد در ازمون و صدور كارنامه براي اوست. پذيرفته شدگان دكتري آزاد امكان انتخاب 40 كد رشته محل را دارند و بايد بر طبق دفترچه انتخاب رشته دكتري آزاد ، مراحل انتخاب رشته را انجام دهند. در انتخاب رشته دكتري سراسري، داوطلبان پذيرفته شده مي بايست طبق دفترچه انتخاب رشته دكتري سراسري كه توسط سايت سازمان سنجش منتشر مي شود مراحل انتخاب رشته را با توجه به علايق و نيز رتبه كسب كرده و درصد دروس كه در واقع همان كارنامه كتبي داوطلب است، انجام دهند.

اعلام نتايج نهايي سراسري و آزاد

بعد از انتخاب رشته دكتري سراسري و آزاد 98، كساني كه پذيرفته مي شوند، براي مصاحبه و سنجش علمي و پژوهشي به دانشگاه هاي مربوطه معرفي مي شوندكه مصاحبه دكتري از مراحل با اهميت پذيرش و قبولي در دوره ي دكتري است كه مستلزم روزمه قابل قبول علمي و نيز توانايي مطلوب در زبان هاي خارجي است. بعد از انجام مصاحبه، اعلام نتايج نهايي دكتري سارسري توسط سايت سازمان سنجش در دهه ي اول شهريورماه منتشر مي شود و اعلام نتايج نهايي دكتري آزاد براي داوطلبان در سايت معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي قابل مشاهده خواهد بود. آزمون دكتري از دو بخش كنكور و مصاحبه تشكيل مي شود و سهم هر يك از اين و نصف مسير قبولي دكتري است. از اين رو براي موفقيت و پذيرش در دوره دكتري بايد بر هر دو قسمت تمركز كنيد.
در اين مقاله به بررسي نتايج اوليه دكتري پرداختيم. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات جامع تر سري هم به مقاله    نتايج اوليه دكتري        بزنيد.
 


برچسب: نتايج اوليه دكتري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۵:۵۴ توسط:آيدانيتو موضوع:

نيما شاعري

نيما شاعري

براي ساخت سريال هايي كه نظر مخاطبان زيادي را به سمت خود جلب كرده است علاوه بر بازيگراني كه ديده مي شوند ، گروه هاي حرفه اي و پرتلاش زيادي در حال ساخت و اتمام اين سريال ها هستند. گروه فيلم برداري يكي از گروه هاي مهم ساخت هر فيلم و سريال محسوب مي شود كه بي شك يكي از مهمترين اركان ساخت فيلم هاي برتر است. نيما شاعري جواني كه در گروه فيلم برداري سريال هاي موفق تلوزيوني اخير  توانست خود را به خوبي به اهالي تلوزيون  معرفي كند. در ادامه برخي از كارهاي موفق نيماشاعري به عنوان گروه فيلمبردار موفق اشاره خواهيم كرد.

آثار موفق نيما شاعري

سه دونگ سه دونگ به كارگرداني شاهد احمدلو يكي از سريال هاي كمدي پرطرفدار  با بازي سيروس گرجستاني ، جواد عزتي ، محمد كاسبي، مرجان گلچين بود كه خوشبختانه رتبه بالايي از نظر مخاطبان تلوزيوني را به خود اختصاص داد ، نيما شاعري عزيز يكي از اعضاي موفق گروه فيلمبرداري سريال سه دونگ سه دونگ است.

علاوه بر سريال سه دونگ سه دونگ ،  نقطه سر خط از ديگر آثار موفق نيما شاعري است. سال 1390 دوره طلايي اين جوان با استعداد بود كه موفقيت هاي چشمگيري را كسب كرد.

بيوگرافي نيما شاعري

نيما شاعري متولد 28/12/ 1370 در شهر تهران است او با عنوان تدوينگر و گروه فيلمبرداري پا به عرصه تلوزيون گذاشت براي كسب اطلاعات بيشتر و مشاهده گالري تصاوير نيما شاعري همراه منظوم باشيد.


برچسب: نيما شاعري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۶:۱۴ توسط:آيدانيتو موضوع:

مهسا آبيز

مهسا آبيز

يكي از فيلم هاي سينمايي كه در اواخر سال 97  در شبكه هاي مجازي جنجال آفرين بود فيلم سينمايي ژن خوك  به كارگرداني  سعيد سعيلي و احمد كاوري است ، هادي حجازي ، سبنا مهراد و  مهسا آبيز از جمله بازيگران اين فيلم سينمايي هستند كه از نظر مخاطبان فيلم موفقي است.

مهسا آبيز به عنوام يكي از بازيگراني كه به تازگي وارد عرصهبازيگري شده است با نقش آفريني در اين سريال توانست مهارت خود را به همگان نشان دهد ، بازي مهسا آبيز در كنار بازيگران بزرگ در فيلم نام برده شده به عنوان يكي از كارهاي موفق وي مطرح مي شود. در ادامه با آثار و بيوگرافي اين هنرمند آشنا خواهيد شد.

بيوگرافي مهسا آبيز

مهسا آبيز متولد 10/05/1363 در بيرجند است، او با بازي در تئاتر در مشهد از سال 1381 به صورت تجربي پا به عرصه بازيگري گذاشت . با ورود به دانشگاه سوره در سال 1390 در رشته ادبيات نمايشي به صورت اكادميك وارد هنر شد. براي كسب اطلاعات بيشتر از بيوگرافي مهسا آبيز مي توانيد با منظوم همراه باشيد در ادامه آثار موفق مهسا آبيز را مشاهده خواهيد كرد.

آثار موفق مهسا آبيز

مهسا آبيز در سال 1392 با فيلم حراج به كارگرداني سيد حسين شهابي اولين كار حرفه اي خود در سينما را آغاز كرد. فيلم ژن خوك از موفق ترين آثار اين هنرمند است. مهسا آويز در سال هاي قبل با بازي در تئاتر در مشهد و تهران توانست راه خود را براي موفقيت و بازي در فيلم هاي نام برده شده پيدا كند.


برچسب: مهسا آبيز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۳:۳۳ توسط:آيدانيتو موضوع:

مهدي دانايي مقدم

مهدي دانايي مقدم

يكي از بازيگران پركار و با سابقه ايراني كه در سريال ها و فيلم هاي موفق بازي كرده است مهدي دانايي مقدم مي باشد ، اين هنرمند عزيز 19 سال در عرصه هنر تئاتر و تلوزيون و سينما فعاليت دارد و همچنان با اهدافي كه دارد اين راه را ادامه خواهد داد. براي آشنايي بيشتر با هنرمند عزيز مهدي دانايي مقدم همراه ما باشيد .

آثار مهدي دانايي مقدم

آثار مهدي دانايي مقدم در تئاتر و تلوزيون بي شمار هستند در ادامه قصد داريم برخي از آثار موفق و ديده شده  از اين هنرمند را از نظر مخاطبان جذاب و جزوء فيلم ها  و سريال هاي برتر هستند را معرفي كنيم همراه ما باشيد.

سال 1387 از دوران طلايي عرصه هنر مهدي دانايي مقدم محسوب مي شود چرا كه بازي در سريال كمدي سه در چهار يكي از سريال هاي موفق از نظر مخاطبان است . مهدي دانايي مقدم در سريال سه در چهار به كارگرداني مجيد صالحي  در كنار بازيگراني چون محمد كاسبي ، علي صادقي ، مهران رجبي ايفاي نقش كرد.
آنچه مشخص است انتخاب درست و موفق جناب آقاي مهدي دانايي مقدم در فيلم ها و سريال هاست كه خوشبختانه بسياري از آثار اين هنرمند در دسته ي فيلم هاي موفق قرار گرفته اند.

از ديگر آثار طلايي مهدي دانايي مقدم مي توان به سريال دودكش، پادري، پنچري ، شهرزاد 3 ، در حاشيه 2 اشاره كرد. اولين كار حرفه اي مهدي دانايي مقدم در سال 82 و در فيلم تابستان شروع شد و تا كنون در فيلم و سريال هاي موفقي كار خود را ادامه داد ، براي كسب اطلاعات بيشتر از بيوگرافي مهدي دانايي مقدم و مشاهده گالري تصاوير اين هنرمند با سابقه به صفحه اين هنرمند در سايت منظوم  مراجعه كنيد و با آثار بيشتري از ايشان آشنا شويد. 


برچسب: مهدي دانايي مقدم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۹:۳۸ توسط:آيدانيتو موضوع:

صندلي تاشو

صندلي تاشو

با بهره گيري از مكانيزم مدرن در ساخت و طراحي ارگونوميك، به عنوان محصولي با سازگاري قابل توجه با نياز مصرف كننده ارائه شده است.

ويژگي هاي صندلي تاشو

صندلي تاشو كارما مصرف كنندگان به دنبال محصولي با جاگيري كم هستند و      صندلي تاشو      به همين جهت همواره طرفداران زيادي داشته است.صندلي تاشو كارما با طراحي ارگونوميك و مطابق استاندارد بدن ،و همچنين داشتن نشيمنگاهي به شكل افقي و قابليت شيب منفي ، استفاده طولاني مدت بدون خستگي و كمردرد را امكان پذير مي كند. پشتي اين صندلي متحرك بوده و قابل تنظيم با حالت كمر مي باشد كه راحتي و اطمينان شما مصرف كنندگان به اين محصول را تضمين مي كند.چرم دوخته شده در قسمت تشك و پشتي اين     صندلي تاشو      به راحتي بيشتر شما كمك مي كند. لازم به ذكر است كه اين محصول داراي ضمانت 18 ماهه مي باشد.

ويژگي هاي قابل توجه     صندلي تاشو      كارما به همراه قيمت مناسب ، باعث شده تا اين محصول انتخابي مطمين در ميان محصولات مشابه ديگر موجود در بازار باشد.

ويژگي هاي محصول     صندلي تاشو      به اختصار:

مكانيزم مدرن و طراحي ارگونوميك

راحت و سازگار

نشيمن با قابليت شيب منفي

تشك و پشتي چرم داراي رنگ هاي متنوع

داراي ضمانت 18 ماهه

مشخصات محصول
ابعاد: طول و عرض 44، ارتفاع تا نشيمن 48 و ارتفاع تا پشتي 83 سانتي متر


برچسب: صندلي تاشو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۶:۵۹ توسط:آيدانيتو موضوع: