idanito

گلدان فلزي

گلدان فلزي

استفاده از گل و      گلدان فلزي     در تزئينات خانه ، كافه ، بيمارستان و ... در هواي آلوده اين اين روزها بهترين ايده و تزئين است كه خوشبختانه در سال هاي اخير تعداد علاقمندان به گل و گلدان افزايش پيدا كرده است.اگر قصد داريد شما هم از اين تزئين زيبا كه سلامت اطرافيانتان را فراهم مي كند استفاده كنيد ، بهتر است با گلدان هايي كه زيبايي بيشتري را ايجاد مي كند آشنا شويد.ما در كالاپلاست با عرضه محصولات متنوع از جمله گلدان هايي با جنس هاي مختلف و مدل هاي متفاوت شما را در انتخاب برترين       گلدان فلزي      كه زيبايي را به محيط منزل و يا محيط هاي كاري حتي در فضاهاي باز ايجاد مي كند ، راهنمايي مي كنيم.اگر قصد داريد دكوري قديمي و ديزاين نوستالژي داشته باشيد بي شك گلدان هاي فلزي بهترين انتخاب براي شما خواهد بود. امروزه گلدان فلزي در رنگ هاي زيباي توليد مي شوند كه بسيار چشم نواز مي باشند، گلدان فلزي كيد 9 از جمله گلدان هاي فلزي است كه قصد معرفي آن را خدمت شما عزيزان داريم، همراه ما باشيد.

ويژگي هاي گلدان فلزي

يكي از ويژگي هاي گلدان فلزي كيد 9 كه باعث افرايش زيبايي و استفاده هاي بيشتر از آن در تزئينات مي شود ، رنگ بندي محصول است، شما مي توانيد در رنگ هاي متعدد و دلخواه محصول را سفارش بدهيد.
از ديگر ويژگي هايي كه در گلدان هاي ولزي و گلدان فلزي كيد 9 وجود دارد ، قيمت محصول است ، اگر قصد خريد محصولان ارزان را داريد اين گزينه براي شما مناسب است.
مقاومت محصولات فلزي از جمله گلدان فلزي كيد 9 بالا و مي توانيد در سال هاي طولاني از آن استفاده كنيد و از اين جهت انتخابي مقرون به صرفه مي باشد.
گلدان فلزي كيد 9 از دسته گلدان هاي فلزي سبك است كه مي توانيد با خيالي آسوده از آن استفاده كنيد.
در صورتي كه ويژگي هاي      گلدان فلزي      را تاييد كرده و اين محصول را پسنديده ايد براي خريد اين محصول را در رنگ ها و تعداد دلخواه در سبد خريد خود اضافه كنيد.

مشخصات گلدان فلزي

مشخصات و ابعاد گلدان فلزي كيد 9 را در ادامه مشاهده كنيد.

ارتفاع: 9 سانيمتر

قطر 8 : سانتيمتر

پيشنهاد مي كنيم در كنار گلدان فلزي كيد 9 از       گلدان فلزي      لاين 40 نيز استفاده كنيد.


برچسب: گلدان فلزي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۰۵:۱۱ توسط:آيدانيتو موضوع:

نتايج اوليه دكتري

نتايج اوليه دكتري

آزمون دكتري سراسري و آزاد 98 در روز جمعه 3 اسفندماه برگزار مي شود. بعد از برگزاري آزمون يك بازه ي زماني حدوداً يك ماهه، نتايج اوليه منتشر مي شود و بر اساس آن شركت كندگان براي انتخاب رشته و پذيرش در دانشگاه آماده مي شوند. تا انتشار تاريخ اوليه نصف راه را داوطلبان طي كرده اند و بقيه راه اهميت بيشتري دارد. از اين رو براي آنكه از جزئيات دقيق آن مطلع شويد در ادمه به بررسي زمان اعلام     نتايج اوليه دكتري       سراسري و آزاد 98، نحوه مشاهده نتايج اوليه دكتري سراسري و آزاد 98، انتخاب رشته دكتري سراسري و آزاد 98 و اعلام نتايج نهايي دكتري سراسري و آزاد 98 مي پردازيم.

زمان اعلام نتايج اوليه دكتري سراسري و آزاد

با توجه به ادغام آزمون دكتري سراسري و آزاد 98، اعلام     نتايج اوليه دكتري        براي هر يك از متقاضيان اين دو دانشگاه از طريق سايت سازمان سنجش انجام مي شود و در زمان اعلام نتايج اوليه دكتري سراسري و آزاد 98، هفته آخر فروردين است. در واقع از 3 اسفندماه كه آزمون برگزار مي شود تا زمان اعلام نتايج اوليه، حدوداً يك ماه زمان لازم است تا نتايج آزمون منتشر شود. در اعلام نتايج اوليه تكليف داوطلبان براي مجاز شدن يا نشدن به منظور انتخاب رشته مشخص مي شود و با توجه به آن مي توانند رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب كنن يا اينكه براي رسيدن به هدف خود دوباره كنكور بدهند.

نحوه مشاهده نتايج اوليه دكتري سراسري و آزاد

نحوه مشاهده نتايج اوليه دكتري به صورت اينترنتي و از طريق سايت رسمي سازمان سنجش است. با ورود به سايت سنجش از دو راه امكان مشاهده     نتايج اوليه دكتري        وجود دارد: 1- جستجو بر طبق اطلاعات فردي 2- جستجو بر طبق شماره شناسنامه و شماره پرونده مسير اول نام و نام خانوادگي داوطلب، شماره شناسنامه، سال توليد و نيز يك كد امنيتي را در بر مي گيرد. مسير دوم شماره شناسنامه و پرونده را كه بر روي كارت ورود به جلسه درج شده است را شامل مي شود. با وارد كردن اطلاعات، داوطلب قادر است كارنامه آزمون خود را كه تمامي اطلاعات تحصيلي و فردي زمان ثبت نام را شامل مي شود و نيز نمرات اكتسابي و درصدهاي هر يك از دروس آزمون خود را مشاهده نمايد. ضمناً مجاز شدن يا مجاز نشدن در هر يك از دوره هاي روزانه و بورس، شبانه، پيام نور، غير انتفاعي، پرديس خودگردان و نيز آزاد را به داوطلب نشان مي دهد.

انتخاب رشته دكتري سراسري و آزاد

انتخاب رشته دكتري سراسري و آزاد 98 با هم متفاوت است و بعد از اعلام نتايج مسير اين دو از هم جدا و متمايز مي شود. در انتخاب رشته دكتري تنها شرط شركت فرد در ازمون و صدور كارنامه براي اوست. پذيرفته شدگان دكتري آزاد امكان انتخاب 40 كد رشته محل را دارند و بايد بر طبق دفترچه انتخاب رشته دكتري آزاد ، مراحل انتخاب رشته را انجام دهند. در انتخاب رشته دكتري سراسري، داوطلبان پذيرفته شده مي بايست طبق دفترچه انتخاب رشته دكتري سراسري كه توسط سايت سازمان سنجش منتشر مي شود مراحل انتخاب رشته را با توجه به علايق و نيز رتبه كسب كرده و درصد دروس كه در واقع همان كارنامه كتبي داوطلب است، انجام دهند.

اعلام نتايج نهايي سراسري و آزاد

بعد از انتخاب رشته دكتري سراسري و آزاد 98، كساني كه پذيرفته مي شوند، براي مصاحبه و سنجش علمي و پژوهشي به دانشگاه هاي مربوطه معرفي مي شوندكه مصاحبه دكتري از مراحل با اهميت پذيرش و قبولي در دوره ي دكتري است كه مستلزم روزمه قابل قبول علمي و نيز توانايي مطلوب در زبان هاي خارجي است. بعد از انجام مصاحبه، اعلام نتايج نهايي دكتري سارسري توسط سايت سازمان سنجش در دهه ي اول شهريورماه منتشر مي شود و اعلام نتايج نهايي دكتري آزاد براي داوطلبان در سايت معاونت سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي قابل مشاهده خواهد بود. آزمون دكتري از دو بخش كنكور و مصاحبه تشكيل مي شود و سهم هر يك از اين و نصف مسير قبولي دكتري است. از اين رو براي موفقيت و پذيرش در دوره دكتري بايد بر هر دو قسمت تمركز كنيد.
در اين مقاله به بررسي نتايج اوليه دكتري پرداختيم. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات جامع تر سري هم به مقاله    نتايج اوليه دكتري        بزنيد.
 


برچسب: نتايج اوليه دكتري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۵:۵۴ توسط:آيدانيتو موضوع:

نيما شاعري

نيما شاعري

براي ساخت سريال هايي كه نظر مخاطبان زيادي را به سمت خود جلب كرده است علاوه بر بازيگراني كه ديده مي شوند ، گروه هاي حرفه اي و پرتلاش زيادي در حال ساخت و اتمام اين سريال ها هستند. گروه فيلم برداري يكي از گروه هاي مهم ساخت هر فيلم و سريال محسوب مي شود كه بي شك يكي از مهمترين اركان ساخت فيلم هاي برتر است. نيما شاعري جواني كه در گروه فيلم برداري سريال هاي موفق تلوزيوني اخير  توانست خود را به خوبي به اهالي تلوزيون  معرفي كند. در ادامه برخي از كارهاي موفق نيماشاعري به عنوان گروه فيلمبردار موفق اشاره خواهيم كرد.

آثار موفق نيما شاعري

سه دونگ سه دونگ به كارگرداني شاهد احمدلو يكي از سريال هاي كمدي پرطرفدار  با بازي سيروس گرجستاني ، جواد عزتي ، محمد كاسبي، مرجان گلچين بود كه خوشبختانه رتبه بالايي از نظر مخاطبان تلوزيوني را به خود اختصاص داد ، نيما شاعري عزيز يكي از اعضاي موفق گروه فيلمبرداري سريال سه دونگ سه دونگ است.

علاوه بر سريال سه دونگ سه دونگ ،  نقطه سر خط از ديگر آثار موفق نيما شاعري است. سال 1390 دوره طلايي اين جوان با استعداد بود كه موفقيت هاي چشمگيري را كسب كرد.

بيوگرافي نيما شاعري

نيما شاعري متولد 28/12/ 1370 در شهر تهران است او با عنوان تدوينگر و گروه فيلمبرداري پا به عرصه تلوزيون گذاشت براي كسب اطلاعات بيشتر و مشاهده گالري تصاوير نيما شاعري همراه منظوم باشيد.


برچسب: نيما شاعري،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۶:۱۴ توسط:آيدانيتو موضوع:

مهسا آبيز

مهسا آبيز

يكي از فيلم هاي سينمايي كه در اواخر سال 97  در شبكه هاي مجازي جنجال آفرين بود فيلم سينمايي ژن خوك  به كارگرداني  سعيد سعيلي و احمد كاوري است ، هادي حجازي ، سبنا مهراد و  مهسا آبيز از جمله بازيگران اين فيلم سينمايي هستند كه از نظر مخاطبان فيلم موفقي است.

مهسا آبيز به عنوام يكي از بازيگراني كه به تازگي وارد عرصهبازيگري شده است با نقش آفريني در اين سريال توانست مهارت خود را به همگان نشان دهد ، بازي مهسا آبيز در كنار بازيگران بزرگ در فيلم نام برده شده به عنوان يكي از كارهاي موفق وي مطرح مي شود. در ادامه با آثار و بيوگرافي اين هنرمند آشنا خواهيد شد.

بيوگرافي مهسا آبيز

مهسا آبيز متولد 10/05/1363 در بيرجند است، او با بازي در تئاتر در مشهد از سال 1381 به صورت تجربي پا به عرصه بازيگري گذاشت . با ورود به دانشگاه سوره در سال 1390 در رشته ادبيات نمايشي به صورت اكادميك وارد هنر شد. براي كسب اطلاعات بيشتر از بيوگرافي مهسا آبيز مي توانيد با منظوم همراه باشيد در ادامه آثار موفق مهسا آبيز را مشاهده خواهيد كرد.

آثار موفق مهسا آبيز

مهسا آبيز در سال 1392 با فيلم حراج به كارگرداني سيد حسين شهابي اولين كار حرفه اي خود در سينما را آغاز كرد. فيلم ژن خوك از موفق ترين آثار اين هنرمند است. مهسا آويز در سال هاي قبل با بازي در تئاتر در مشهد و تهران توانست راه خود را براي موفقيت و بازي در فيلم هاي نام برده شده پيدا كند.


برچسب: مهسا آبيز،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۳:۳۳ توسط:آيدانيتو موضوع:

مهدي دانايي مقدم

مهدي دانايي مقدم

يكي از بازيگران پركار و با سابقه ايراني كه در سريال ها و فيلم هاي موفق بازي كرده است مهدي دانايي مقدم مي باشد ، اين هنرمند عزيز 19 سال در عرصه هنر تئاتر و تلوزيون و سينما فعاليت دارد و همچنان با اهدافي كه دارد اين راه را ادامه خواهد داد. براي آشنايي بيشتر با هنرمند عزيز مهدي دانايي مقدم همراه ما باشيد .

آثار مهدي دانايي مقدم

آثار مهدي دانايي مقدم در تئاتر و تلوزيون بي شمار هستند در ادامه قصد داريم برخي از آثار موفق و ديده شده  از اين هنرمند را از نظر مخاطبان جذاب و جزوء فيلم ها  و سريال هاي برتر هستند را معرفي كنيم همراه ما باشيد.

سال 1387 از دوران طلايي عرصه هنر مهدي دانايي مقدم محسوب مي شود چرا كه بازي در سريال كمدي سه در چهار يكي از سريال هاي موفق از نظر مخاطبان است . مهدي دانايي مقدم در سريال سه در چهار به كارگرداني مجيد صالحي  در كنار بازيگراني چون محمد كاسبي ، علي صادقي ، مهران رجبي ايفاي نقش كرد.
آنچه مشخص است انتخاب درست و موفق جناب آقاي مهدي دانايي مقدم در فيلم ها و سريال هاست كه خوشبختانه بسياري از آثار اين هنرمند در دسته ي فيلم هاي موفق قرار گرفته اند.

از ديگر آثار طلايي مهدي دانايي مقدم مي توان به سريال دودكش، پادري، پنچري ، شهرزاد 3 ، در حاشيه 2 اشاره كرد. اولين كار حرفه اي مهدي دانايي مقدم در سال 82 و در فيلم تابستان شروع شد و تا كنون در فيلم و سريال هاي موفقي كار خود را ادامه داد ، براي كسب اطلاعات بيشتر از بيوگرافي مهدي دانايي مقدم و مشاهده گالري تصاوير اين هنرمند با سابقه به صفحه اين هنرمند در سايت منظوم  مراجعه كنيد و با آثار بيشتري از ايشان آشنا شويد. 


برچسب: مهدي دانايي مقدم،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۹:۳۸ توسط:آيدانيتو موضوع:

صندلي تاشو

صندلي تاشو

با بهره گيري از مكانيزم مدرن در ساخت و طراحي ارگونوميك، به عنوان محصولي با سازگاري قابل توجه با نياز مصرف كننده ارائه شده است.

ويژگي هاي صندلي تاشو

صندلي تاشو كارما مصرف كنندگان به دنبال محصولي با جاگيري كم هستند و      صندلي تاشو      به همين جهت همواره طرفداران زيادي داشته است.صندلي تاشو كارما با طراحي ارگونوميك و مطابق استاندارد بدن ،و همچنين داشتن نشيمنگاهي به شكل افقي و قابليت شيب منفي ، استفاده طولاني مدت بدون خستگي و كمردرد را امكان پذير مي كند. پشتي اين صندلي متحرك بوده و قابل تنظيم با حالت كمر مي باشد كه راحتي و اطمينان شما مصرف كنندگان به اين محصول را تضمين مي كند.چرم دوخته شده در قسمت تشك و پشتي اين     صندلي تاشو      به راحتي بيشتر شما كمك مي كند. لازم به ذكر است كه اين محصول داراي ضمانت 18 ماهه مي باشد.

ويژگي هاي قابل توجه     صندلي تاشو      كارما به همراه قيمت مناسب ، باعث شده تا اين محصول انتخابي مطمين در ميان محصولات مشابه ديگر موجود در بازار باشد.

ويژگي هاي محصول     صندلي تاشو      به اختصار:

مكانيزم مدرن و طراحي ارگونوميك

راحت و سازگار

نشيمن با قابليت شيب منفي

تشك و پشتي چرم داراي رنگ هاي متنوع

داراي ضمانت 18 ماهه

مشخصات محصول
ابعاد: طول و عرض 44، ارتفاع تا نشيمن 48 و ارتفاع تا پشتي 83 سانتي متر


برچسب: صندلي تاشو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۶:۵۹ توسط:آيدانيتو موضوع:

مشاوره كودك تلفني

مشاوره كودك تلفني

هر شخصي كه فقط كمي مطالعه روانشناسي داشته باشد از اهميت فوق العاده دوران كودكي باخبر است و مي داند كه سال هاي اوليه زندگي چه تأثير عميقي بر شخصيت ما در بزرگسالي مي گذارند. زيگموند فرويد، پدر علم روانشناسي مدرن، معتقد بود كه شخصيت ما انسان ها در پنج سال اول زندگي و تحت تأثير رابطه اي كه با اعضاي خانواده و اطرافيانمان داريم شكل مي گيرد.
كودكي كه به او بي توجهي شود، عشق بدون قيد و شرط دريافت نكند، مورد سوء استفاده جسمي، جنسي يا عاطفي قرار بگيرد و اهميتي به پرورشش داده نشود، احتمالاً در بزرگسالي از اختلالات رواني جدي اي رنج خواهد برد كه درمانشان ساده نيست.
در گذشته پدران و مادران تصور مي كردند كه همين كه خوراك و پوشاك و مسكن را براي فرزندانشان تهيه كنند كافي است و از اهميت فرزند پروري بي خبر بودند. اما امروزه با توجه به پيشرفت علم، افزايش آگاهي عمومي، توسعه تكنولوژي، افزايش سواد عمومي و .... بسياري از افرادي كه صاحب فرزند هستند يا قصد فرزند آوري دارند، به اين باور رسيده اند كه بي توجهي به كودكان تبعات خطرناكي دارد.
 استقبال از خدمات روانشناختي و مشاوره اي كودكان مثل مشاوره كودك گوياي همين تغيير است.

مشاوره كودك و نوجوان تلفني

تربيت فرزندان كار ساده اي نيست و نيازمند مطالعه، صرف وقت، يادگيري و تجربه است. كودكان و نوجوانان ممكن است به دلايل مختلفي با انواع مشكلات جسمي و رواني دست و پنجه نرم كنند.
بعضي كودكان به دلايل ژنتيكي يا تحت تأثير عوامل محيطي خصوصيات خاصي دارند يا از اختلالات رواني خاصي رنج مي برند و اين وضعيت والدين را دچار بحران هاي زيادي مي كند.
به عنوان مثال بيماري هايي مثل افسردگي، اضطراب، وسواس، بيش فعالي و.... فقط مخصوص بزرگسالان نيست و كودكان و نوجوانان هم از اين اختلالات رنج مي كشند.
گاهي اوقات هم رفتارهاي ناهنجار كودكان و نوجوانان نتيجه برخوردهاي اشتباه والدين، مسئولين مدرسه، فقر، آسيب هاي اجتماعي، بزهكاري و.... هستند كه بايد هر چه زودتر با استفاده از كمك هاي روانشناختي و     مشاوره كودك تلفني      حل و فصل شوند و اگر نه در فرد دروني مي شوند و همراه او به دوران بزرگسالي انتفال پيدا مي كنند.

 خدمات مشاوره كودك تلفني در چنين موقعيت هايي كارساز هستند و مي توانند كودك يا نوجوان را قبل از اين كه دير بشود نجات دهند.

انواع مشاوره كودك تلفني

مشاوره كودك حوزه هاي متعدد و متنوعي دارد. والديني كه با مشاوران و روانشناسان كودك تماس مي گيرند، در زمينه موضوعات و چالش هاي مختلفي به دنبال راهكار هستند.

در اينجا به مهم ترين موضوعات مشاوره كودك تلفني رايگان مي پردازيم:

اختلالات رواني

معمولاً اختلالات رواني اي كه در افراد در بزرگسالي از آن رنج مي برند، در دوران كودكي يا نوجواني آغاز شده اند. نشانه هاي اختلالاتي مثل افسردگي، اضطراب، وسواس، بيش فعالي و عدم تمركز، اختلالات خوردن، اختلالات خواب، اختلال يادگيري و...در كودكي آغاز مي شوند و چنانچه والدين فوراً درمان آن ها را آغاز كنند، فرد در بزرگسالي زندگي سالم تري خواهد داشت.

مشكلات تحصيلي

همه كودكان به راحتي با محيط مدرسه اخت نمي شوند و به راحتي در فرايند درس و تحصيل قرار نمي گيرند. اختلالات يادگيري، معلم ها و مسئولين سخت گير در مدرسه، روش هاي آموزش غلط و غيرعلمي و بي توجهي والدين به فراهم كردن محيط مناسب براي درس خواندن موجب مي شوند كه بسياري از كودكان عملكرد تحصيلي مناسبي نداشته باشند.

مشاوره كودك تلفني به والدين كمك مي كند تا با يادگيري راهكارهاي روانشناختي شرايط پيشرفت تحصيلي فرزندشان را فراهم كنند.

مشكلات ارتباطي

همه ما والديني را  ديده ايم كه نگران رفتارهايي مثل لجبازي، نافرماني، پرخاشگري و... در فرزند كم سن و سالشان هستند. اين نوع رفتارهاي معمولاً ريشه هاي ارتباطي دارند. يعني كودك مهارت هاي ارتباطي را بلد نيست و به جاي اينكه با يك رفتار درست پيامش را منتقل كند، با روش هاي غلط و آسيب زا ارتباط برقرار مي كند.

مشاوره كودك تلفني رايگان به شما كمك مي كند تا مهارت هاي صحيح ارتباطي را به فرزندتان آموزش دهيد.

تربيت جنسي

آموزش مسائل جنسي به كودكان يكي از مهم ترين بخش هاي تربيت كودك و فرزندپروري است. البته آموزش جنسي اصلاً به اين معنا نيست كه رابطه جنسي به كودك آموزش داده شود. منظور اين است كه كودك بدن خودش و اعضاي حساس بدن را بشناسد تا جلوي آزارها و سواستفاده هاي جنسي گرفته شود.    مشاوره كودك تلفني      رايگان در آيدانيتو كه توسط مشاوران كودك متخصص و باتجربه انجام مي شود، اصول تربيت جنسي كودكان را به والدين و آموزگاران آموزش مي دهد.

فرزند پروري

هر شخصي كه فقط كمي مطالعه روانشناسي داشته باشد، مي داند كه شخصيت ما يا بخش اعظمي از شخصيت ما در دوران كودكي شكل مي گيرد. و اين شكل گيري كاملاً به نوع ارتباط ما با والدين مان و فضاي خانه و خانواده بستگي دارد.

والديني كه به تربيت فرزندشان بي توجه هستند، نمي توانند انتظار داشته باشند كه او در بزرگسالي انسان سالمي بشود.     مشاوره كودك تلفني      يكي از بهترين روش هاي براي يادگيري سبك هاي فرزند پروري صحيح و سالم است.

مشاوره كودك تلفني رايگان در آيدانيتو

آيدانيتو يك فضاي هوشمند آموزش و مشاوره است. مشاوران حرفه اي و با تجربه آيدانيتو با توجه به رشته تحصيلي و تجربيات كاري شان در زمينه هاي مختلف خانواده، تحصيلي، مهاجرت، نظام وظيفه و... به مخاطبان مشاوره مي دهند. مشاوره كودك تلفني يكي از پر تماس ترين موضوعات مشاوره خانواده در آيدانيتو است.
از آن جايي كه خدمات رايگان هميشه با استقبال مواجهه مي شوند، آيدانيتو هم اين فرصت را براي مخاطبانش فراهم كرده است تا تحت شرايطي از مشاوره كودك تلفني رايگان برخوردار شوند.
براي تماس رايگان كافي است تلفن همراه را برداريد و با شماره 42258-021 تماس بگيريد. وقتي تماس برقرار شود، مي توانيد به مدت 5 دقيقه يك مكالمه رايگان با يكي از مشاوران آيدانيتو داشته باشيد. اين پنج دقيقه كاملاً رايگان است و بايت آن هيچ هزينه اي از شما دريافت نمي شود.
بعد از 5 دقيقه پيامي براي شما ارسال مي شود و لينكي در اختيارتان قرار مي گيرد با اين لينك مي توانيد وارد سايت آيدانيتو شويد، اعتبارتان را تمديد كنيد و به مشاوره تلفني ادامه دهيد.
در ادامه مطالعه مقاله     مشاوره كودك تلفني      را به شما  پيشنهاد مي كنيم.
 

 

 


برچسب: مشاوره كودك تلفني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۹:۲۴ توسط:آيدانيتو موضوع:

مشاوره قبل ازدواج

مشاوره قبل ازدواج

آيا قصد ازدواج داريد؟    مشاوره قبل ازدواج     به دلايل بسياري مي تواند براي شما مفيد باشد. اگر فكر مي كنيد اين مشاوره غيرضروري است، كمي صبر كنيد و بيشتر فكر كنيد.
 

مشاوره پيش از ازدواج در آيدانيتو

 
چنانچه قصد ازدواج داريد، از تصميم تان مطمئن نيستيد يا سوال هاي بسياري در مورد ازدواج و زندگي مشترك در ذهن داريد، مي توانيد با مشاوران آيدانيتو تماس بگيريد.
مشاوران متخصص و با تجربه ما، خدمات مناسبي را به شما ارائه مي دهند و در زمينه ازدواج، معيارهاي انتخاب همسر، سؤال هاي قبل از ازدواج، دوران نامزدي، دوران عقد، نقش خانواده ها در ازدواج، مهارت هاي ارتباطي در زندگي مشترك و...اطلاعاتي جامع و كامل را در اختيار شما قرار مي دهند.
در اين مقاله به مهم‌ترين فوايد     مشاوره قبل از ازدواج     اشاره مي‌كنيم:

مواجه شدن با حقايق صادقانه

مشاوره قبل از ازدواج به زوج ها كمك مي كند تا حقايقي را درباره ازدواج درك كنند. آن ها در طول جلسات مشاوره كليدهاي موفقيت در روابط را درك مي كنند. زوج هاي بسياري فكر مي كنند كه ازدواج شور و عشق و خوش گذراني است. بله اين طور هست. اما همه اش اين نيست.
     مشاوره قبل از ازدواج    فرصتي است تا زنان و مرداني كه قصد ورود به زندگي مشترك را دارند در مورد نقاط مشترك و تفاوت هايشان اطلاعات كسب كنند و ياد بگيرند كه چطور با تنش هاي ناشي از اين تفاوت ها برخورد كنند.
با اين مشاوره شما به تصوير بزرگتري از زندگي پيش رويتان نگاه مي كنيد و ممكن است در مورد خيلي از مسائل، قبل از اين كه رخ دهند، بحث كنيد.

مقايسه كردن

در     مشاوره قبل ازدواج      مي توانيد علايق و چيزهايي را كه دوست نداريد با هم مقايسه كنيد. علايق و سرگرمي هاي شما و چيزهايي كه دوستشان نداريد مي توانند بعداً دردسر ساز شوند. پيشينه يك فرد هم ممكن است در جلسات مشاوره مورد بحث قرار بگيرد.
شايد يكي از همسران به دنبال شخصي با پيشينه خاصي باشد. بسياري از نامزدها تصور مي كنند كه اين مسائل هيچ اهميتي ندارند. اما واقعيت اين است كه دلايل بسياري از طلاق ها مطرح نكردن اين مسائل و      مشاوره قبل از ازدواج     است.

سازش

در جلسات     مشاوره قبل ازدواج     ، همسران با تكنيك ها و راهكارهايي، سازش را تمرين مي كنند. سازش بخش مهمي از ازدواج است چون باعث مي شود دو انساني كه در هر صورت با هم تفاوت دارند بتوانند در كنار همديگر قرار بگيرند و سال ها زير يك سقف زندگي كنند.

يادگيري روش هاي حل تعارضات

اگرچه بحث و تعارض و كشمكش در زندگي مشترك اجتناب ناپذير است اما هيچ كس خواهان دعواهاي هميشگي نيست. مشاور مي تواند به همسران آينده كمك كند تا برنامه اي براي تعارضات آينده تهيه كنند و در بحران ها از آن استفاده كنند و ازدواج شان به جدايي و طلاق ختم نشود.
به كمك مشاور زوج ها ياد مي گيرند كه خودشان مشكلاتشان را حل كنند و از دوست و آشنا و افراد خانواده كمك نگيرند.

مسائل مالي

مسائل مالي عامل ديگري هستند كه مي توانند در جلسات مشاوره مورد بحث قرار بگيرند. علاوه بر مشكلات ارتباطي و خيانت، مسائل مالي هم يك دليل شايع براي طلاق هستند. مشاوره به همسران كمك مي كند تا براي آينده، برنامه ريزي مالي داشته باشند و در مورد مسائل مالي به توافق روشني برسند.

واقع بيني

بسياري از زوج ها به دنبال يك رابطه بي عيب و نقص هستند كه تقريباً غير ممكن است. مشاوره كمك مي كند تا آدم ها درك كنند كه هيچ رابطه اي بي عيب و نقص نيست.
ممكن است دوستان و آشنايان تصويري رويايي از رابطه شان به نمايش گذاشته باشند و زوج در شرف ازدواج به اين باور رسيده باشند كه زندگي مشترك شبيه فيلم هاي عاشقانه است. اما همان آدم ها هم در زندگي مشترك با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم مي كنند.

در جسات مشاوره قبل ازدواج همسران در مورد بالا و پايين هاي زندگي مشترك آگاه تر مي شوند و با آمادگي بيشتري ازدواج مي كنند.در ادامه مطالعه مقاله «   مشاوره قبل ازدواج     » را به شما پيشنهاد مي كنيم

 
 
 

برچسب: مشاوره قبل ازدواج , مشاوره قبل از ازدواج،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۸:۰۶ توسط:آيدانيتو موضوع:

سريال آخرين پناه

سريال آخرين پناه

سريال ها و فيلم هاي تلوزيوني در بين خانواده هاي ايراني به خصوص بانوان عزيز از جمله سرگرمي هاي اصلي است ، بنابراين يكي از موضوعات مهم مي تواند موضوع و بازيگران سريال هاي جديد سال 98 باشد. يكي از سريال هايي كه در سال 98  مهمان خانه ها باشد؛ سريال آخرين پناه است در ادامه  با كارگردان و بازيگران اين سريال آشنا خواهيد شد.

عوامل سريال آخرين پناه

سريال آخرين پناه به كارگرداني شاهين باباپور و با بازي ميترا رفيع ، محمود پاك نيت ، محمد علي كشاورز ، افسانه چهره آزاد و... به روي آنتن مي رود،ساير بازيگران و عوامل اين سريال در سايت منظوم معرفي شده اند.
با اين حال كه خلاصه داستان آخرين پناه منتشر نشده است اما با بازي بازيگراني چون محمد علي كشاورز ، ميترا رفيعي كه جايزه بهترين بازيگر زن از جشنواره فجر(سال 1386) را دريافت كرده است ، سريالي جالب و قابل توجه است.
آخرين پناه سريالي با ژانر درام به نويسندگي رويا خسرونجدي همراه است. بازيگراني كه در سريال آخرين پناه ايفاي نقش كرده اند جذابيت اين سريال را افزايش  داده و بسياري از افراد به انتظار نمايش سريال هستند.

اطلاعات سريال آخرين پناه

 پيش‌توليد  « آخرين پناه » در اواخر سال 1397 آغاز شد و در سال 98 به نمايش ميرسد به ادامه ي مطلب توجه كنيد.

سريال آخرين پناه از شبكه يك سيما پخش خواهد شد ، روز و ساعت پخش اين سريال در حال حاضر مشخص نمي باشد ، در صورت مشخص شدن اطلاعات پخش سريال خدمت شما عزيزان ارائه مي شود.


برچسب: سريال آخرين پناه,آخرين پناه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۷:۵۵ توسط:آيدانيتو موضوع:

نمونه سوالات تيزهوشان

نمونه سوالات تيزهوشان 

سال هاي متمادي است كه مدارس تيزهوشان آزموني را به منظور پذيرش دانش آموزان برتر در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار مي نمايد. همان طور كه مي دانيد تحصيل در مدارس تيزهوشان تنها از طريق شركت در آزمون ورودي امكان پذير است و با توجه به محبوبيت اين مدارس در ميان مردم هر ساله شاهد رقابت تنگاتنگي در ميان دانش آموزان هستيم. از آنجايي كه سطح اين آزمون ها معمولا در سطع بالاتري از كتب درسي است، داوطلبان شركت در اين آزمون ، به منظور قبولي بايستي علاوه بر مطالعه كتب درسي، منابع ديگري را نيز مطالعه كنند.  از جمله نكات مهم ديگري كه همواره وجود دارد، تعدد كتب و منابع درسي است. همواره منابع بسيار زيادي براي آزمون هاي تيزهوشان تاليف شده اند، كه شناسايي بهترين منابع مي تواند نقشي بسيار برجسته در قبولي شما داشته باشد. يكي از بهترين راه ها براي تقويت سطح علمي و سرعت عمل داوطلب، مطالعه و حل سؤالات آزمون هاي سال هاي گذشته ي تيزهوشان مي باشد.       نمونه سوالات تيزهوشان      و كليد حل آن پس از برگزاري آزمون سال 98 منتشر مي گردد و در اختيار قرار مي گيرد.

دانلود نمونه سوالات تيزهوشان 

در آزمون ورودي تيزهوشان، دو دفترچه ي امتحاني به دانش آموز داده مي شود. دفترچه ي اول دفترچه سوالات استعداد تحليلي است كه در آن حدودا 15 سوال مطرح مي شود. اين سوالات بيشتر سطح تحليل داوطلب را به چالش مي كشند (براي مثال با دادن چند شكل از داوطلب خواسته مي شود كه شكل بعدي را حدس بزند). دفترچه دوم       نمونه سوالات آزمون تيزهوشان      را سوالات استعداد تحصيلي تشكيل مي دهند. در واقع بايستي دقت كنيد كه شما براي شركت در آزمون تيزهوشان نبايد فقط به خواندن منابع يك پايه قناعت كنيد چرا كه سوالات مطرح شده در اين آزمون شامل مفاهيمي است كه تاكنون آموخته ايد(بدين معني كه       نمونه سوالات تيزهوشان      از مقاطع قبلي و مقطعي كه در حال حاضر مشغول به تحصيل در آن هستيد، مطرح مي شوند)!
اين       نمونه سوالات آزمون تيزهوشان      در بين عامه مردم به تست هوش شناخته شده هستند. بايد اشاره كنيم كه آزمون تيزهوشان ششم به هفتم ابتدايي از چنندي قبل حذف شده است و بنا به صلاحديد مسئولين امر طرحي به نام طرح شهاب جايگيزين اين آزمون ورودي مدارس تيزهوشان شده است. جهت كسب اطلاعات بيشتر در اين رابطه با مشاوران آيدانيتو تماس بگيريد. مشاوران آيدانيتو اطلاعات كامل و كافي را در اين رابطه در اختيار شما داوطلب گرامي مايل به ادامه تحصيل در مدارس تيزهوشان قرار مي دهند. 

نمونه سوالات تيزهوشان نهم به دهم 

نكته قابل توجه در مورد آزمون نهم به دهم سخت تر شدن پذيرش است، اين اتفاق چند دليل دارد:
1- داوطلبيني كه شركت مي كنند، دانش آموزان پايه نهم هستند و قدرت تحليل آنها بالاتر رفته است.
2- بسياري از اين داوطلبان، دانش آموزان، مدارس تيزهوشان و نمونه دولتي هستند! از اين رو اين رقابت تنگاتنگ، نيازمند تمرين و ممارست بيشتري است. كتاب هاي كمك آموزشي، راهنماي بسيار خوبي در اين راستا هستند.

تعداد سوالات و ضريب دروس آزمون تيزهوشان ششم به هفتم

در پايه ششم به هفتم 6 درس مورد ارزيابي قرار مي گيرند كه عبارتند از: آموزش قرآن و هديه آسمان، مهارت هاي فارسي ، مطالعات اجتماعي ، تفكر و پژوهش ، علوم تجربي و رياضي. دروس رياضي با 20 سوال، علوم تجربي و مهارت فارسي با 15 سوال بيشترين ميزان سوالات را شامل مي شوند. آموزش قرآن و هديه آسماني با 10 سوال، و مطالعات اجتماعي و تفكر و پژوهش با 5 سوال كم ترين ميزان سوالات را در بر مي گيرند. از نظر ضرايب، درس رياضي با ضريب 3 بيشترين تاثير را در قبولي شما خواهد داشت. ساير دروس به جز مطالعات اجتماعي و تفكر و پژوهش كه ضريب 1 دارند، ضريب 2 را به خود اختصاص داده اند. پس دروس رياضي و علوم تربي و مهارت فارسي از دروس بسيار مهم براي قبولي در آزمون تيزهوشان ششم به هفتم است. در حال حاضر، شاهد برگزاري اين آزمون نيستيم و آزموني به نام طرح شهاب جايگزين آن شده است.
 

تعداد سوالات و ضريب دروس آزمون تيزهوشان نهم به دهم

در پايه نهم به دهم 5 درس مورد ارزيابي قرار مي گيرند كه عبارتند از :قرآن و معارف اسلامي ، زبان و ادبيات فارسي، مطالعات اجتماعي، علوم تجربي و رياضي. دروس رياضي ، علوم تجربي ، مطالعات اجتماعي و زبان و ادبيات فارسي به ترتيب با 20، 17 ، 15 و 15 حجم وسيعي از       نمونه سوالات تيزهوشان      نهم به دهم را تشكيل مي دهند. از نظر ضرايب، درس رياضي با ضريب 3 مهم ترين درس به حساب مي آيد. علوم تجربي، زبان و ادبيات فارسي و قرآن و معارف اسلامي نيز ضريب 2 را دارند. مطالعات اجتماعي كمترين ضريب (1) را دارد.
  در اين مقاله به تحليل و بررسي نمونه سوالات تيزهوشان پرداختيم. پيشنهاد مي كنيم براي كسب اطلاعات جامع تر سري هم به        نمونه سوالات تيزهوشان       بزنيد.

   


برچسب: نمونه سوالات تيزهوشان , نمونه سوالات آزمون تيزهوشان،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۹:۳۰ توسط:آيدانيتو موضوع: